Toshiba TR200 240GB SSD okuma ve yazma hızları düşük mü?

Kayra Kurtoğlu

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
1 buçuk yıldır kullandığım Toshiba TR200 240GB SSD'min verilerini paylaşıyorum sizce normal mi?

YTYTYTY.JPG
FHFTHFTHFTH.JPG
RGERGERGERG.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu SSD'den kullanıyorum. Değerlerin harika bile denebilir. Sağlık konusunda da ben 2 yıl oldu alalı, sağlık %79. Ne hızında bir düşüş oldu ne de oyunlarda drop vs oldu. Buradaki arkadaşların önerisi üzerine almıştım. Aslında sadece bir siteden değil de birkaç siteye sorup değerlendirmek gerekiyor. Çünkü açtığınız konuya sadece bilgisiz insanlar yorum yapabiliyor. Mesela ben şöyle bir konu gördükten sonra EVO serisi SSD alırdım. En azından bunu almazdım.

Özellikle SSD'nizin sağlığı çok iyi. Umarım bu şekilde kullanmaya devam edersiniz.

Siz yine iyi değer alıyorsunuz, ben aynı SSD'nin SATA ucunu kırmadan önce 300 Mb sınırında kalıyordum halbuki SATA 3 kullanıyorum.. Sağlık sorununu hiç demiyorum, bu modelde kaçınılmaz bir olay. Benim 2.5 yılda %78'e düştü.

Siz yine iyi değer alıyorsunuz, ben aynı SSD'nin SATA ucunu kırmadan önce 300 Mb sınırında kalıyordum halbuki SATA 3 kullanıyorum.. Sağlık sorununu hiç demiyorum, bu modelde kaçınılmaz bir olay. Benim 2.5 yılda %78'e düştü.
RGB M.2 SSD modellerinde de ısınma sorunu oluyor. Şu işi, Samsung ve Kingston gibi çözemediler.

RGB M.2 SSD modellerinde de ısınma sorunu oluyor. Şu işi, Samsung ve Kingston gibi çözemediler.
Toshiba gibi bir firmaya bunlar hiç yakışmıyor gerçekten. O kadar Japonuz diye geziniyorlar gel gör ki kullanılan bellekler vb. hep kısılmış, zamanında iyi bir indirim ile almıştım yoksa yüzüne bakmazdım. Eğer yapabilir isem Cyberpunk 2077 için kullanacağım. Samsung, Kingston ve XPG adamdır :)
Konu dışı olacak ancak, Steam linkinizi atabilir misiniz?

Toshiba gibi bir firmaya bunlar hiç yakışmıyor gerçekten. O kadar Japonuz diye geziniyorlar gel gör ki kullanılan bellekler vb. hep kısılmış, zamanında iyi bir indirim ile almıştım yoksa yüzüne bakmazdım. Eğer yapabilir isem Cyberpunk 2077 için kullanacağım. Samsung, Kingston ve XPG adamdır :)
Konu dışı olacak ancak, Steam linkinizi atabilir misiniz?
Corojonalı insanlar. Şu an evde değilim, geçince atarım. Oynadığınız oyunları belirtin ona göre eklerim.

Geri
Yukarı