Tosla kart aile onayı istiyor mu?

Utku42

Centipat
Daha fazla  
Bu konu hakkında birkaç forum gördüm fakat çoğu 2 3 yıl öncesinden, Tosla ile ininal arasında kaldım. Tosla'ya karar verdim. İninaldeki gibi para kesiyor mu? 15 yaşındayım aile onayı istiyor mu, istiyorsa yaptığım alışverişleri görebiliyorlar mı?

Tosla eskiden kesmiyordu fakat şuan yatırırken 2,aylık 2 kesiyor.

Tosback var harcama yaptığınızda bir geri dönüş oluyor.

Hayır aile onayı istemiyor kimliğin ön ve arka yüzünü okutun tamamdır.

Hayır aile onayı istemez, ininaldaki gibi aylık ücret kesmiyordu her para yüklemesinde cüzi bir miktar kesebilir ama ininaldaki gibi ağır değildir ve çoğu market alışverişinde ve dijital alışverişlerde tosback adı altında bir miktar paranı iade ediyor çok iyi bir sistem ben kullanıyorum.

Bu konu hakkında birkaç forum gördüm fakat çoğu 2 3 yıl öncesinden, Tosla ile ininal arasında kaldım. Tosla'ya karar verdim. İninaldeki gibi para kesiyor mu? 15 yaşındayım aile onayı istiyor mu, istiyorsa yaptığım alışverişleri görebiliyorlar mı?

Öncelikle hocam aile onayı diye bir şey yok Tosla'da aylık kesiyor ancak kimlik ile doğrulama yaparsanız kesmiyor. Doğrulama sayesinde para gönderme açılıyor ve limitleriniz artıyor Innal'a göre kesinlikle daha iyi bir karttır umarım yardımcı olabilmişimdir.

Tosla eskiden kesmiyordu fakat şuan yatırırken 2,aylık 2 kesiyor.

Tosback var harcama yaptığınızda bir geri dönüş oluyor.

Hayır aile onayı istemiyor kimliğin ön ve arka yüzünü okutun tamamdır.
Teşekkürler

Hayır aile onayı istemez, ininaldaki gibi aylık ücret kesmiyordu her para yüklemesinde cüzi bir miktar kesebilir ama ininaldaki gibi ağır değildir ve çoğu market alışverişinde ve dijital alışverişlerde tosback adı altında bir miktar paranı iade ediyor çok iyi bir sistem ben kullanıyorum.

Papara ve Tosla en iyisi aile onayı istemiyor eskiden para kesmiyordu yasaya göre artık kesiyor.

Öncelikle hocam aile onayı diye bir şey yok Tosla'da aylık kesiyor ancak kimlik ile doğrulama yaparsanız kesmiyor. Doğrulama sayesinde para gönderme açılıyor ve limitleriniz artıyor ınnal'a göre kesinlikle daha iyi bir karttır umarım yardımcı olabilmişimdir.

İlginiz için teşekkürler anladım sağolun.

Arkadaşlar böyle bir uyarı alıyorum.
Screenshot_20240123_151605_Tosla.jpg

Geri
Yukarı