Tosla kart nasıl alınır?

Siz "Nereden alabilirim? Ve nasıl para yüklerim?" diye sormuşsunuz. Bir de telefonunuz ve numaranız olduğu sürece 11 yaşında ve üstünde olman yetiyor. Tosla'da T.C. Kimlik, insan doğrulama gibi işlemler yok. Bir de Şok'tan kartı alırsın. Paranı Şok'tan yükletirsin. Kartı cebinde vs. taşırsın. Yüklediğin kadar harcarsın. Yani kartı cebinde bulundurup marketten annen bir şeyler almaya gönderdiği zaman Tosla'na para yüklemeyi akıl edemiyor musun? Öyle ailene söyleyeceğin kadar da aman aman bir durum yok. Yüklediğin kadar harcıyorsun.
Arkadaşım sen hala soruyu düzgün okumamışsın ben size "nereden alabilir miyim?" diye sormadım ve ben Tosla ya nasıl yükleyeceğim biliyorum ben kasiyere para yükleyebilir misiniz demesini de biliyorum ve ben paramı çekebilir miyim onu da soruyorum bana akıl edemiyor musun diyemezsin ve sen sorumu hala okumamışsın sen baştan bari diretiyorsun ki "nerden hesap açabilirim" diye sorduğumu bir soruyu oku tamam mı anladın mı öyle konuş ve sanki sende bi sıkıntı var.

Yaptığını söylemedim ben benzetme yaptımki sende hatanı anlayabilirsin diye 7 yaşındaki çocuğa anlatsam anlar ama ne yazık ki sen anlamamışsın :( neyse zorlamaya gerek yok.
Laf kalabalığı yapıyorsun. Her yerin Şok, A101 ve Bim ile dolu olduğunu idrak edemiyorum musun? Sanki ben adama tüm şehri gez demişim. Çektin ilgini, bravo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım sen hala soruyu düzgün okumamışsın ben size "nereden alabilir miyim?" diye sormadım ve ben Tosla'ya nasıl yükleyeceğim biliyorum ben kasiyere para yükleyebilir misiniz demesini de biliyorum ve ben paramı çekebilir miyim onu da soruyorum bana akıl edemiyor musun diyemezsin ve sen sorumu hala okumamışsın sen baştan bari diretiyorsun ki "nereden hesap açabilirim" diye sorduğumu bir soruyu oku tamam mı anladın mı öyle konuş ve sanki sende bir sıkıntı var.

Merhaba ben 13 yaşındayım ve ben ebeveyn olmadan Tosla kart açabilirim miyim ve nasıl para aktarırım ve paramı çekebilir miyim ve son olarak birisi bu karta nasıl para yükleyebilir maddeler halinde yazarsanız sevinirim.
Tosla'nın sitesinde 12 yaş yazıyor.
Para aktarıp çekmeyi sormuşsun anlattım:

Ben olsam Papara alırdım Tosla'ya çok kızgınım SMS şifresini bir kez yanlış yazdım diye kartımı bloke ettiler bence Papara al

Nasıl alacağınla ilgli
1.adım
Yanına 5 TL al

2. adım
Bir tane şok market bul ve gir

3. adım
Abla bana Tosla ver de ve parayı ver

4.adım telefonuna uygulamayı yükle ve kartı aktifleştir

5. adım

Yanına biraz para al ve en yakın şok markete girip abla ben Tosla'ya para yükleteceğim deyip para yüklet

Ve zaten nasıl para çekeceğin vs. Tosla'nın sitesinde yazıyor...

Zaten öylede amanlık bir durum yok yüklediğin kadar harcıyorsun.

Nedemişsin beraber bakalım küçük çocuk.
13 yaşındaymışsın ve ailen olmadan Tosla kart açmak istiyorsun doğru mu?
Doğru.
Ve Tosla'nın sitesinde kabak gibi 12 yaş.
Yazıyor doğru mu?
Doğru.
Para aktarıp çekmeyi sormuşsun anlattım:

Ve zaten nasıl para çekeceğin vs. Tosla'nın sitesinde yazıyor...

Başka sorun?

Zaten öylede amanlık bir durum yok yüklediğin kadar hacrıyorsun.

Ben sana diyorum ki nasıl para yüklenilir çekililir sen diyorsun Tosla'nın sitesine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı