Tosla kart nasıl alınır?

Hocam Tosla önermem para aktarımı zor yaparsın para yüklemek ve kullanmak kolay ama bence sana Papara daha iyi olacaktır.

Arkadaş öneri istemiyor, kendisi internetten gidip hangi kartın ona en uygun olacağını araştırmış ve Tosla'yı uygun görüp onu almaya karar vermiş, burada da gelip Tosla Kartı'na nasıl sahip olabileceğini soruyor. Konu içindeki mesajları ve konu başlıklarını tamamen ve düzgünce okumanızı öneririm. Gerçekten şöyle şeyler olunca bir tık sinirlenebiliyorum, lütfen konudan başka bir konuya sapan mesajlar yazmayın.

Merhaba ben 13 yaşındayım ve ben ebeveyn olmadan Tosla kart açabilirim miyim ve nasıl para aktarırım ve paramı çekebilir miyim ve son olarak birisi bu karta nasıl para yükleyebilir maddeler halinde yazarsanız sevinirim.

Ben olsam Papara alırdım Tosla'ya çok kızgınım SMS şifresini bir kez yanlış yazdım diye kartımı bloke ettiler bence Papara al

nasıl alacağınla ilgli
1.adım
yanına 5 tl al

2. adım
birtane şok market bul ve gir

3. adım
abla bana tosla ver de ve parayı ver

4.adım telefonuna uygulamayı yükle ve kartı aktifleştir

5. adım

yanına biraz para al ve en yakın şok markete girip abla ben toslaya para yükletecem diyip para yüklet

Ben olsam Papara alırdım Tosla'ya çok kızgınım SMS şifresini bir kez yanlış yazdım diye kartımı bloke ettiler bence Papara al.

Yukarıdaki mesajım sizin için de geçerli.

Tamamdır şimdi oldu. Dediğim gibi konuya mesaj yazacaksanız sadece öneri yazmayın, arkadaş ne soruyorsa lütfen onu cevabını yazın. Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Arkadaş öneri istemiyor, kendisi internetten gidip hangi kartın ona en uygun olacağını araştırmış ve Tosla'yı uygun görüp onu almaya karar vermiş, burada da gelip Tosla Kartı'na nasıl sahip olabileceğini soruyor. Konu içindeki mesajları ve konu başlıklarını tamamen ve düzgünce okumanızı öneririm. Gerçekten şöyle şeyler olunca bir tık sinirlenebiliyorum, lütfen konudan başka bir konuya sapan mesajlar yazmayın.

Hocam benim amacım fikrimi belirtmekti konu hakkında bilgisi olmadığı için yardımcı oluyorum. Sinir olmanıza gerek yok yani.

Her cevap veren arkadaşa teşekkür ama Papara yaş sınırı daha fazla değil mi 40 yaş falan ve ben Tosla'yı ebeveynsiz açabilirim miyim?

Evet açabilirsin.

Son düzenleme:
Hocam benim amacım fikrimi belirtmekti konu hakkında bilgisi olmadığı için yardımcı oluyorum. Sinir olmanıza gerek yok yani.

Tamam hocam ben fikrinizi belirtmeyin demiyorum ki. Diyorum ki sadece fikrinizi belirtmeyin, fikrinizi belirtmek istiyorsanız da belirtirken de sürprizbozan'a koyun ve yanında da arkadaşın sorusunun cevabını yazın ki arkadaş cevabını alsın. Demek istediğimi anladınız mı?

Düzenledim mesajı oldu mu en basit şekilde anlattım hatta çünkü arkadaş Tosla'nın sitesine girip satış yerlerine vs bakmaktan aciz
Ben sitesine gidip baktım Şok, Carrefoursa vb. yerlerde satılıyormuş ben size sordum ki ebeveynsiz nasıl açarım ve para nasıl yükleyebilirim diye sordum az sormadım şeyi sorsum diyip sonra bana laf atıyorsunuz arkadaş soruyu düzgün oku öyle cevap ver.

Bu arada soruma çok iyi okuyup anladığımız için teşekkür ederim.

Alabilirsiniz fakat er yada geç aileniz öğrenecektir. En iyisi baştan ailenizi bilgilendirmeniz. Onlardan gizli bir iş yaptığını öğrenecek olurlarsa izin verecek olsalar bile vermezler.
Para yatırma/Para çekme işlemlerini ATM'lerden ve bazı marketlerden (ŞOK vs.) yapabilirsin.

Geri
Yukarı