Tosla Kart Nasıldır?

Sadece üstünde adın oluyor ve 10TL veriyorsun. Şoktan 5TL'ye almanı tavsiye ederim. Ayrıca kurye çok geç getirmişti bana.

Araştırdım ben ama şokta kartın ustunde numara yazıyormuş uygulamadan alirken dijital olarak geliyormus yani beklerim ben dijital olsun adima özel olsun güvenlik açısından.

Güvenilir diyorsaniz güvenlidir ama uygulamasinda ne zaman bir şey öğrenmek istesem musteri hizmetleri iyi davranıyor. Telefonda ararken mi kötü hizmetleri?
Kötüden kastığımız bir sorununuz olduğu zaman çok uzun süreler çözülmüyor ya da müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğin zaman 15-30 dakika bekliyorsun.

Telefonda ararken mi kötü hizmetleri?
Müşteri hizmetleri, cümle sonuna nokta bile koyamıyor. Biri başka bilgi veriyor, diğeri başka bilgi veriyor. DenizBank kartımla bakiye yükleyemediğim zaman da çözüm önerileri aynen şuydu: "İnşallah düzelir." 3-5 ay sonra kendiliğinden düzeldi. Geçenlerde arayıp ulaşmayı denediğimde de 15 dakika bekleme müziği çaldı.

Müşteri hizmetleri, cümle sonuna nokta bile koyamıyor. Biri başka bilgi veriyor, diğeri başka bilgi veriyor. DenizBank kartımla bakiye yükleyemediğim zaman da çözüm önerileri aynen şuydu: "inşallah düzelir." 3-5 ay sonra kendiliğinden düzeldi. Geçenlerde arayıp ulaşmayı denediğimde de 15 dakika bekleme müziği çaldı.

Yani guvenilir, kullanılır ama destek alamazsın, hizmetleri kötü diyorsunuz. Ben zaten kartimi alıp, para yükleyip harcarım, yani pek destekli işler yapmam. Papara'yi kullanmak istemiyorum. TikTok'ta internette cok videoları gördüm. İninal da ucret kesiyormus.

Yeni konular

Geri
Yukarı