Tosla kart nasıldır?

Peki 14 yaşında IBAN açılabilir miyim elo boosterlik yapıyorum gunde 2-3 defa transfer alıyorum o yüzden söyledim gecikmeli geliyor arada.

Ailen ile bir bankaya gidip çıkartabilirsiniz hangisinde hangi özelikler var onu bilmiyorum konu açarsanız daha iyi olur ya da evden birini Tosla'lı yapın hem parada kazanırsınız.

Bugün Tosla kart aldım. Twitch'ten bir yayıncıya abone olacaktım, sizce iyi mi? Tavsiye eder misiniz Tosla'yı?

Papara tercihimdir ama Tosla'yı aldığına göre onu kullan boşuna 5 TL gitmesin aynı şey oda para kesmiyor sadece Papara'da cashback olayı çok iyi ama Tosla'da kampayanlar oluyor onları takip et.

Bugün Tosla kart aldım. Twitch'ten bir yayıncıya abone olacaktım, sizce iyi mi? Tavsiye eder misiniz Tosla'yı?

Eskiden olsa Papara derdim ama artık Tosla Papara'yı bazı kriterlerden dolayı solladı. Artık Papara da sadece Akbank ATM'leri ücretsiz neden oldu bilmiyorum ama çok kötü oldu. Tosla'da ise Akbank ATM'leri sınırsız diğer tüm ortak ATM'ler ise 499TL'ye kadar ücretsiz yani Papara'nın eski mantık. Bir de son olarak Tosla neredeyse bütün alışverişine toshback veriyor restoran şok vb... Alışverişlerde. Çok değil ama hiç olmamasından iyidir.

Merhaba.
Yaklaşık 2 yıldır Tosla kullanıyorum ve deneyimlerimi anlatacağım.
İlk başta şokta satılan 5 TL'lik kart ile başladım ilk giriş hediyesi olarak 10-20 TL arası bir para vermesi güzeldi sonradan bu Papara'daki cashback sistemi tosback adında geldi ve paparda olmayan ya da daha fazla olan şeyler vardı örneğin Steam de Papara'dan yüzden 10 iken Tosla'da yüzde 15 gibi aslında başta her şey güzeldi şok markette bile tosback verince Papara'dan Tosla'ya kaydım ve gayet güzel gidiyordu ama 1000 TL sınırı saçmaydı sonrasında N11 üzerinden kullaklık almaya karar verdim 279 TL'ye aldıktan sonra adresi yanlış girince iptal edip yeniden almam gerektiğini söylediler tamam deyip yaptım 2-3 gün sonra bildirim geldi iade talebinizi aldık 3ila 5 iş günü içerisinde aktaracağız diye bekledim 2 hafta oldu yok 3 hafta yok falan derken dedim nerede bu para yazdım temsilciye uygulama üzerinden dedi N11 parayı iade etmedi bizde senin hesaba geçemiyoruz dedim tamam N11 ile görüşeyim yazdım onlar iade etttiklerini söylediler hatta ben biraz sert konuşunca dekont attılar dedim tamam bu iş Tosla'yla alakalı ama her yazdığımda N11'e laf atıyorlar işte vermediler parayı dağa kaçtı öyle ldu falan derken 1 ay geçti tabii para hala yok ondan sonra ben aradım yine aynı şeyler işte geçeceğiz sistem takıldı bilmem ne oldu falan bana itiraz formu doldurtlular derken 1 ay daha geçti para yok sonra ben yine arıyorum falan en son birisi itirazımı oluşturdu SMS geldi bana işte inceleyeceğiz merak etme diye sonra 1 ay daha geçti ben hala yazıyorum falan yok para yok o anda tam para lazım bana sıktılar beni 1 ay daha geçti benim itirazdan haber yok müşteri hizmetleri beni sallıyor falan derken 5 inci ay olmasına 2 gün kala saat 2:30 da bana bildirim geldi iade ettik diye ben nasıl sevindim ama hemen attım Papara'ya sonra 5 ay olunca SMS geldi iaden yapılmış zaten diye Allah razı olsun ya verdiniz paramı bir de bu tosback oyun muhabettinde ayın bilmem kaçında geçeceğiz hesabına falan oda uğraştırıyor biraz benim şahsi görüşüm şu an en iyisi Paycell abiler ben hepsini denedim Papara Paycell Tosla ozan param vs Papara'da son zamanlardan her şeyden kesmeye başladı benim deneyimlerim bunlar okuyan herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı