Tosla Kart Nasıldır?

Güvenilir diyorsaniz güvenlidir ama uygulamasinda ne zaman bir şey öğrenmek istesem musteri hizmetleri iyi davranıyor. Telefonda ararken mi kötü hizmetleri?

Canlı destekle konuşmak istersin yarım saat bekletirler. Telefonla ararsın bekletirler. Kampanyadan ödül kazanırsın 2 ay sonra gelir. Sorun yaşayıp mail atarsın, 4 ay sonra çözmek için uğraşıyoruz diye mail yollarlar. İşte Tosla müşteri hizmetlerinin özeti.

Müşteri hizmetleri, cümle sonuna nokta bile koyamıyor. Biri başka bilgi veriyor, diğeri başka bilgi veriyor. DenizBank kartımla bakiye yükleyemediğim zaman da çözüm önerileri aynen şuydu: "İnşallah düzelir." 3-5 ay sonra kendiliğinden düzeldi. Geçenlerde arayıp ulaşmayı denediğimde de 15 dakika bekleme müziği çaldı.
O melodi insanı çıldırtır. ''Tosla hizmet elçilerimiz başka bir toslalı ile görüşüyor. Biraz daha bekleyin.'' Ahh.

Canlı destekle konuşmak istersin yarım saat bekletirler. Telefonla ararsın bekletirler. Kampanyadan ödül kazanırsın 2 ay sonra gelir. Sorun yaşayıp mail atarsın, 4 ay sonra çözmek için uğraşıyoruz diye mail yollarlar. İşte Tosla müşteri hizmetlerinin özeti.

Ama kullanımı, güvenliği iyi değil mi? Bir sorun yasarsam iptal ederim zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir ve rahatlıklıkla kullanılabilir ama desteğe ihtiyacınız olduğunda çok uğraştırıyor. Kampanya ödülü yüklenmediği için kayıt açtığımda 4 ay sonra dönüş yapılmıştı. Cep telefonu numaram hesabımda güncellendiği hâlde 3D Secure sisteminde güncellenmediği için destek istediğimde zaten güncel denmişti ve temsilci bana inanmamıştı. Tekrardan farklı bir numara belirleyip, kullanmak istediğim numarayı yeniden tanımlayarak sorunumu kendim çözmüştüm.

Güvenilir ve rahatlıklıkla kullanılabilir ama desteğe ihtiyacınız olduğunda çok uğraştırıyor. Kampanya ödülü yüklenmediği için kayıt açtığımda 4 ay sonra dönüş yapılmıştı. Cep telefonu numaram hesabımda güncellendiği hâlde 3D Secure sisteminde güncellenmediği için destek istediğimde zaten güncel denmişti ve temsilci bana inanmamıştı. Tekrardan farklı bir numara belirleyip kullanmak istediğim numarayı yeniden tanımlayarak sorunumu kendim çözmüştüm.

Cevabınız için teşekkür ederim. Sipariş ettim dijital kartı.

Geri
Yukarı