Tosla Kart vs İninal Kart

İninal yatırma ücreti 2tl her ay 2 tl çekiyo.Mesela 5tl yükleyeceksin 2TL'si kullanma ücreti 2TL'si yatırma ücreti gelen para 1TL.Ama ininaldan e-pin satışı ucuz oluyor.

Ben şuan Papara Kullanıyorum onu öneririm hatta şuan bir konu da açtım, Papara bugün itibariyle kendi kart görünümlerini güncelledi.
Papara kart aylık 1 TL ücret alıyor, Temassız ve İsimli olan kartı ise başvurarak bedavaya alabiliyorsun.
Şuan konum onaylama aşamasında onaylama bittiğinde konuyu buraya yazacağım ona göre karar verebilirsiniz. :).
İninal kart Toslaya göre daha stabil fakat İninal tam bir sömürgeci, nerden baksan her yerden senin paranı sömürmeye çalışıyor.
Tosla E-Pin satışlarında %10 daha ucuz bir satış yapıyor.
Tosla kullanmanı öneririm ama Tosla'da bazı sitelerden alışveriş yapamayan arkadaşlar varmış, onu bilemem.
Bende yakın zamanda Tosla kart'ı almayı planlıyorum.

Ben şuan Papara Kullanıyorum onu öneririm hatta şuan bir konu da açtım, Papara bugün itibariyle kendi kart görünümlerini güncelledi.
Papara kart aylık 1 TL ücret alıyor, Temassız ve İsimli olan kartı ise başvurarak bedavaya alabiliyorsun.
Şuan konum onaylama aşamasında onaylama bittiğinde konuyu buraya yazacağım ona göre karar verebilirsiniz. :).
İninal kart Toslaya göre daha stabil fakat İninal tam bir sömürgeci, nerden baksan her yerden senin paranı sömürmeye çalışıyor.
Tosla E-Pin satışlarında %10 daha ucuz bir satış yapıyor.
Tosla kullanmanı öneririm ama Tosla'da bazı sitelerden alışveriş yapamayan arkadaşlar varmış, onu bilemem.
Bende yakın zamanda Tosla kart'ı almayı planlıyorum.
Aylık 1 TL kesme olayı 2019 Kasımdan beri yok😤

Bence tosla daha iyi sadece karta para verdikten sonra başka hiç ücret ödemiyorsun. Ana şu an yaşadığım bir sorun var tosladan tosla dışı para atılmıyor Ininal'e para atamıyorum tosladan.

Yeni konular

Geri
Yukarı