Tosla onaylı ve onaysız hesap farkı nedir?

Himmelswolf

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, Tosla hakkında birkaç sorum olacak. Öncelikle 16 yaşındayım ve sanaldan para kazanıyorum. Tosla geçmeyi düşünüyorum. Tosla'nın yaş sınırı 12, hesap onaylatmak için 18 gerekli. Onaylamam mümkün mü? Onaylı ve onaysız hesaplar arasında ne farklar var? Onaysız hesaba veya onaylıya Papara, ininal veya herhangi bir karttan Tosla'ya para gönderiliyor mu? Bunları belirterek cevaplarsınız sevinirim teşekkürler.

Onaysız hesaba veya onaylıya Papara, ininal veya herhangi bir karttan Tosla'ya para gönderiliyor mu?

Ön ödemeli olarak kullanılan tüm uygulamalara farklı bir şirketin ön ödemelisinden para gönderilemez. Çünkü para gönderilirken ya havale/eft ile göndereceksiniz ya da uygulama içi hesap numarası (telefon numarası falan işte, uygulamaya göre değişen şeyler). Örneğin ininalden Papara'ya para atacaksınız. Papara'nın ana IBAN'ını yazdınız açıklamaya da Papara numaranızı yazdınız, para ana havuza düşer ama orada kalır. Neden? Çünkü ön ödemeli bir hesaba yalnızca ön ödemeli hesabın sahibiyle aynı isimde olan bir banka hesabından eft/havale gelebilir.

Farkları:

1624521518003.png

İstişare yapmak isterim Paycell'de komisyon olarak ininalle aynı gibi ödül vermediğini söylüyorlar olumsuz yorumları var Tosla deneyimini kısaca anlatırsanız sevinirim.

Tabii elimden geldiğince anlatayım. Paycell'e para yatırırken sıfır komisyon ile para yatırmanız mümkün.

Ekran Alıntısı.PNG

Tosla içinde yanlış hatırlamıyorsam Akbank ATM'sinden sıfır komisyon ile hem yatırıp hem çekebiliyordunuz.
Tosla'nın kartını hiç kullanmadım, Akbank ATM'den para yükleyip uygulama içinden e-pin vb. alıyorduk.
Paycell'in farklı avantajları vardı, örneğin Wolfteam için jp alırken %15 bonus veriyordu. Ayrıca her harcamadan puan kazanıp 1000 puan ile 1 günlük 1GB alabiliyordunuz uygulamadan.

Ben Paycell'i 750TL limitten ve Wolfteam'i bıraktığım için bıraktım. Şu an Papara kullanıyorum. Cashback güzel oluyor.

Son düzenleme:
Tabii elimden geldiğince anlatayım. Paycell'e para yatırırken sıfır komisyon ile para yatırmanız mümkün.

Eki Görüntüle 1080791

Tosla içinde yanlış hatırlamıyorsam Akbank ATM'sinden sıfır komisyon ile hem yatırıp hem çekebiliyordunuz.

Paycell kartımı yoksa Tosla'yımı önerirsiniz dediğim gibi Papara aslında çok iyi fakat müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeme rağmen sorunumu çözemediler ininal desen kendi topuğuna sıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı