Tosla ve Papara'nın arasında bir fark var mı?

Tosla'da ücretsiz.

Tosla'da aynı özellik var adı Tosback olarak geçiyor.

Neye göre peki?

Black kart var siyah falan çok cool şaka bir kenara ben yıllardır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Ininal kullanıyorum ve içinde çok para bulundurmadığım için aylık kesim ücreti umurumda değil.

Para yatırma çekme işlemleri falan gayet hızlı sıkıntı yaşamıyorum bu kadarı da gayet yeterli geliyor bana.
İnnial hala neden kullanılıyor anlam veremiyorum. Papara ve toslanda olsun. İkisi de çok iyi kartlardır.

Ininal kullanıyorum ve içinde çok para bulundurmadığım için aylık kesim ücreti umurumda değil.

Para yatırma çekme işlemleri falan gayet hızlı sıkıntı yaşamıyorum bu kadarı da gayet yeterli geliyor bana.
İşte sorun o kesinti yapması tosla papara da gayet hızlı.

Bana nedense ininal daha oturmuş bir hizmet gibi geliyor. Papara ve Tosla'ya çok ısınamadım.

Aylık 2 TL'lik kesintiler olmasa zaten Papara aklımdan bile geçmez.

Hocam ininal de yaşadığım iade sorununa 5 gün boyunca geri dönüş alamazken Papara'ya destek mailinden yazmam ile aynı gün sorunumun çözülmesi 1 oldu sistem ve altyapı olarak kesinlikle Papara daha iyi WhatsApp destek hatları da var.

Hocam ininal de yaşadığım iade sorununa 5 gün boyunca geri dönüş alamazken Papara'ya destek mailinden yazmam ile aynı gün sorunumun çözülmesi 1 oldu sistem ve altyapı olarak kesinlikle Papara daha iyi WhatsApp destek hatları da var.
Bilmiyorum. Paparayı gidip bir yerden alabilsem alırım da. Papara Lite kartın özellikleri de sınırlı. Black kart desen ne zaman geleceği belli olmuyor.

Geri
Yukarı