Tosla ve Papara'nın arasında bir fark var mı?

Bilmiyorum. Papara'yı gidip bir yerden alabilsem alırım da. Papara Lite kartın özellikleri de sınırlı. Black kart desen ne zaman geleceği belli olmuyor.

Black kartı uygulamadan sipariş ettikten sonra adım adım takip edebiliyorsunuz hocam Black kart almanızı öneririm.

Ben Tosla kullanıyorum, peki neden Papara almadım? Arkasında banka olsun diye Papara kendi başına fakat Tosla Akbank'ın o yüzden tercih ettim. Papara'da iyidir bence kullanmadım ama buradakiler bayağı övüyor.

Tosla'da ücretsiz.

Tosla'da aynı özellik var adı tosback olarak geçiyor.

Neye göre peki?

Tosla da kullandım, Papara'da ama şunu söylebilirim Papara daha iyi çünkü araüyüzü daha iyi cashbacklerinda daha fazla firma var ayrıca ikisinde de sanal kart açıp 1 hafta kullanıp ardından sipariş etmeniz daha mantıklı olur.
Ben Tosla kullanıyorum, peki neden Papara almadım? Arkasında banka olsun diye Papara kendi başına fakat Tosla Akbank'ın o yüzden tercih ettim. Papara'da iyidir bence kullanmadım ama buradakiler bayağı övüyor.
Papara bağımsız bir banka ama arkasında Vısa, Mastercard var o yüzden güvenilir

Ininal kullanıyorum ve içinde çok para bulundurmadığım için aylık kesim ücreti umurumda değil.

Para yatırma çekme işlemleri falan gayet hızlı sıkıntı yaşamıyorum bu kadarı da gayet yeterli geliyor bana.

Para yatırırken para kesmesi onun dışında hiçbir özelliği yok ve paralı.

Geri
Yukarı