Tosla vs Papara

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Tosla ile Papara arasında kaldım. Aslında Papara almak istiyorum ama nüfus cüzdanını evde kaybettiğimden alamıyorum. Tosla iyi midir bu arada bazıları cashback vermiyor ve parayı hesaba atmıyor diyor doğru mu? Cevabınıza göre direk Papara veya Tosla alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tosla ile Papara arasında kaldım. Aslında Papara almak istiyorum ama nüfus cüzdanını evde kaybettiğimden alamıyorum. Tosla iyi midir bu arada bazıları cashback vermiyor ve parayı hesaba atmıyor diyor doğru mu? Cevabınıza göre direk Papara veya Tosla alacağım.

Papara cashback ve müşteri hizmetleri konusunda daha iyi, bence Papara al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tosla ücretlerde ve ATM sisteminde değişime gitmeseydi kesinlikle Tosla'yı savunurdum fakat şu an ikisi de aynı. Tek farklı yanları Papara casback konusunda daha hızlı.

Papara müşteri hizmetleri konusunda mükemmel. 1 kere param sıkıştı aradım karşı banka ilkinde red etmişti sonrasında Papara çözmüştü itiraz edip falan , Bir kere de arkadaşımın kartı çalınmıştı hemen yardımcı oldular yani Papara müşteri hizmetleri yarı yolda bırakmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı