Total Overdose açılmıyor

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
GOG.com üzerinden eskiden sevdiğim ve oynarken keyif aldığım Total Overdose'u satın aldım fakat oyunu indirdikten sonra açılmadığını fark ettim. Herhangi bir hata yok, oyun açılmıyor. Ne yapabilirim bu hata için?

Rapor paylaşır mısın? Belki bir şey buluruz.

Rapor paylaşır mısın? Belki bir şey buluruz.

GOG üzerinden dosyaları doğrulamayı dener misiniz? Ve Kaspersky'ı devre dışı bırakın oyun açılırken. Eklenebiliyorsa istisnalara da ekleyebilirsiniz.

GOG Galaxy uygulaması üzüerinden oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamanız lazım. Böylece eksik dosya varsa oyun için indirilecek. Bir de sisteminizde Kaspersky'ın çalıştığını gördüm, bu yüzden açılmama ihtimali de var. Kaspersky'ı da devre dışı bırakabilirsiniz geçici bir süreliğine.

GOG Galaxy uygulaması üzüerinden oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamanız lazım. Böylece eksik dosya varsa oyun için indirilecek. Bir de sisteminizde Kaspersky'ın çalıştığını gördüm, bu yüzden açılmama ihtimali de var. Kaspersky'ı da devre dışı bırakabilirsiniz geçici bir süreliğine.

Nasıl devre dişi bırakacağım.
Teknik desteğe yazdım Gog'da bakalım geri dönüş olucak mı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı