Total War Attila nasıldır?

FurkanD12

Centipat
Arkadaşlar Total War attila daha önce oynamadım. Bazı forumlarda oyunda sürekli hatalarla karşılaştıklarını ve Steam kaynaklı birçok hata olduğunu duydum. Sizden ricam birkaç sorumu cevaplamanız.
1-Oyunda cidden çok sorun var mı?
2-Oyun (oyunu kavrayabilmek) çok zor mu? -Çünkü EU4 denedim hiçbir şey anlamadan sildim :D-
3-Oyunu bilmediğimi söyledim. Acaba oyunu korsan olarak indirip denemeli miyim? Yoksa denemek için 2 saat yeterli mi?

Ben satın aldım bir kaç yıl önce ve oynadım, hiç bir sorunla karşılaşmadım. Oyunu kavrayabilmek evet zor, korsanı tavsiye etmem ise uygun olmaz ama iki saat hiç yeterli değil. Eski Total War oyunlarına ulaşabiliyorsan ulaş, veya videolarını izle, sana yardımcı olur diye tahmin ediyorum. İyi oyunlar.

Ben satın aldım birkaç yıl önce ve oynadım, hiçbir sorunla karşılaşmadım. Oyunu kavrayabilmek evet zor, korsanı tavsiye etmem ise uygun olmaz ama iki saat hiç yeterli değil. Eski Total War oyunlarına ulaşabiliyorsan ulaş, veya videolarını izle, sana yardımcı olur diye tahmin ediyorum. İyi oyunlar.

Deneyeceğim bir satın almayı düşünüyorum fakat önce videolarını izleyeceğim. Cevabınız için teşekkürler. Bende korsana hiç güvenmiyorum virüs programım olsa da. Fakat oyun çok kapsamlı olduğu için 2 saat yetmez diye düşündüm. Sanırım YouTube'da rehber bulabilirim. Sağ olun.

Arkadaşlar Total War attila daha önce oynamadım. Bazı forumlarda oyunda sürekli hatalarla karşılaştıklarını ve Steam kaynaklı birçok hata olduğunu duydum. Sizden ricam birkaç sorumu cevaplamanız.
1-Oyunda cidden çok sorun var mı?
2-Oyun (oyunu kavrayabilmek) çok zor mu? -Çünkü EU4 denedim hiçbir şey anlamadan sildim :D-
3-Oyunu bilmediğimi söyledim. Acaba oyunu korsan olarak indirip denemeli miyim? Yoksa denemek için 2 saat yeterli mi?
TW serisinin en kötüsü bence. Rome 1'den beri takip ediyorum. Ben hiç bir şeklide tavsiye etmem. Hani oyunda en fazla klan yönetimi ekranında zaman geçiriyorsun. Bazısına hoş bazısına, felaket ve boşa vakit kaybı gelir.
Empire TW bile Atillla'dan daha iyidir. Sıralama Warhammer>Shogun>Rome 2 ve diğerleri olarak devam ediyor bence.

TW serisinin en kötüsü bence. Rome 1'den beri takip ediyorum. Ben hiç bir şeklide tavsiye etmem. Hani oyunda en fazla klan yönetimi ekranında zaman geçiriyorsun. Bazısına hoş bazısına, felaket ve boşa vakit kaybı gelir.
Empire TW bile Atillla'dan daha iyidir. Sıralama Warhammer>Shogun>Rome 2 ve diğerleri olarak devam ediyor bence.
Fakat warhammer orta çağ savaş oyunu değil. O zaman Shogun'u mu tavsiye edersiniz?

Deneyeceğim bir satın almayı düşünüyorum fakat önce videolarını izleyeceğim. Cevabınız için teşekkürler. Bende korsana hiç güvenmiyorum virüs programım olsa da. Fakat oyun çok kapsamlı olduğu için 2 saat yetmez diye düşündüm. Sanırım YouTube'da rehber bulabilirim. Sağ olun.
Ben sana Strateji kanalını öneririm ilk videosu'nu izle rehber niteliğinde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman shogun 2 yi alıyorum.Aslında bedava olduğunda almıştım ama hesapta duruyor mu bilmiyorum eski hesaba bi bakam:D
V
Kesinlikle, hatta Medieval TW 2 daha da uygun bir seçenek olur. Shogun 2'yi bedavaya almıştım Steam üzerinden.
Varmış eski hesabımda unutmuşum. Bilgilendirme için sağ ol.
Ben sana Strateji kanalını öneririm ilk videosu'nu izle rehber niteliğinde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galiba Shogun 2 oynayacağım. Hesabımda varmış.
V

Varmış eski hesabımda unutmuşum. Bilgilendirme için sağ ol.

Galiba Shogun 2 oynayacağım. Hesabımda varmış.
Daha iyi olduğunu söylediler. :D

Geri
Yukarı