Total War Attila nasıldır?

Arkadaşlar Total War: Shogun 2'yi indirdim oynadım fakat...
Çok sıkıcı ve boş geldi, sadece bir şeyler inşa edip adam savaştırıyoruz. Diğer oyunlarda böyle midir?
Beklediğim bu değildi açıkçası.

Çok sıkıcı ve boş geldi, sadece bir şeyler inşa edip adam savaştırıyoruz. Diğer oyunlarda böyle midir?
Sizin oyunda değil hayatta heyecana ihtiyacınız var. TW oyunlarını boş verin.

1- Ben görmedim.
2- Zor değil.
3- 2 saat yetmeyebilir.
Bu tip strateji oyunları sana göre olmayabilir.

1- Ben görmedim.
2- Zor değil.
3- 2 saat yetmeyebilir.

Bu tip strateji oyunları sana göre olmayabilir.
Uzun süreli oyunlar arıyorum fakat nafile... Böyle başından kalmayacağım falan lazım. Skyrim gibi ama genelde taktiksel olmayan oyunlar uzun sürmüyor. En fazla 10 saat. Bulsam çok iyi. Online oyunlarda sıkıyor kanserleri çok.

Uzun süreli oyunlar arıyorum fakat nafile... Böyle başından kalmayacağım falan lazım. Skyrim gibi ama genelde taktiksel olmayan oyunlar uzun sürmüyor. En fazla 10 saat. Bulsam çok iyi. Online oyunlarda sıkıyor kanserleri çok.

Bannerlord denedin mi? Bu arada AC Odyssey var DLC ile birlikte 120 saat falan sürmesi lazım.

Dragon Age serisine bakabilirsin.
Oyun nasıldır kısa bir özet geçebilir misiniz?
Şuan videosunu izliyorum.
Bannerlord denedin mi? Bu arada AC Odyssey var DLC ile birlikte 120 saat falan sürmesi lazım.

Sistemim olsa ilk işim AC Odyssey DLC'leri ile oynamak çünkü DLC'leri ile farklı bir oyun oluyor.
Bannerlord'da sistemime fazla. Zaten laptop oyuncusuyum. Oyun laptopu da değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı