Total War: Attila nasıldır?

Bu oyunu almayı düşünüyorum ama nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok. Biraz araştırdığım kadarıyla iyi ama tavsiye eder misiniz?

Hocam ben oynamıştım oyunu bayağı gayet güzel oyun klasik Total War kontrollerine sahip ordu yönetme vb empire gibi oyunlarından daha kaliteli ve doyurucu bence gayet güzel almanızı öneririm çok da zor olduğu söylenemez zaten.

Hocam ben oynamıştım oyunu bayağı gayet güzel oyun klasik Total War kontrollerine sahip ordu yönetme vb empire gibi oyunlarından daha kaliteli ve doyurucu bence gayet güzel almanızı öneririm çok da zor olduğu söylenemez zaten.
Hocam oyunu bende almayı düşünüyorum ancak daha önce bir total war oyunu oynamadım. Bu asker eğitme işi ya da oyunun genel olarak işleyişi; bir yerler fethet sonra base kur, geliş, asker eğit ve bu döngü çerçevesinde mi ?

Hocam oyunu bende almayı düşünüyorum ancak daha önce bir Total War oyunu oynamadım. Bu asker eğitme işi ya da oyunun genel olarak işleyişi; bir yerler fethet sonra base kur, geliş, asker eğit ve bu döngü çerçevesinde mi?

Hocam aynen öyle dediğiniz gibi başta karışık gelebilir ancak karışıkta değil çok fazla indirimde alınması gerekli bence ayrıca Total War empire öneririm o daha kolay gibi hem de 1700 yılı Osmanlı'sı karlofça'nın intikamını almak için birebir.

Hocam aynen öyle dediğiniz gibi başta karışık gelebilir ancak karışıkta değil çok fazla indirimde alınması gerekli bence ayrıca Total War empire öneririm o daha kolay gibi hem de 1700 yılı Osmanlı'sı karlofça'nın intikamını almak için birebir.
Total war empire def edition u daha önce almışım kütüphanemde varmış. Ancak 2009 yapımı bir oyun sarar mı sarmaz mı bilmiyorum. Ancak tarihsel oyunları da severim. Atilla da 2017 den beri istek listemdeymiş :D bir bakayım alayım demiştim ama daha önce hiç bu türde oyun oynamadım. Age of tarzı bir şey diye düşünmüştüm.

Total War oyunlarını çok seviyorum Attila'yı bir saat oynadıktan sonra iade ettim. Optimizasyonu berbat pişman olduğum tek Total War oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı