Total War: Warhammer III Epic Games'ten alınır mı?

Daha yeni güncelleme getirdiler çoğu lord açık oluyor ama girip bakmam lazım oyunu yüklemeden kesin konuşamam. W3 immortal empireste bütün DLC'leri oynayabilirsin. Epicte fiyatlar ucuz aslında. Steamde kol gibi kaos cüceleri bile indirimde 15 dolar.

Daha yeni güncelleme getirdiler çoğu lord açık oluyor ama girip bakmam lazım oyunu yüklemeden kesin konuşamam. W3 immortal empireste bütün DLC'leri oynayabilirsin. Epic'te fiyatlar ucuz aslında. Steam'de kol gibi kaos cüceleri bile indirimde 15 dolar.

Onun için Epic Games üzerinden alacağım yarı fiyatına denk geliyor, artık oyle bir devirdeyiz'ki platfrom ayrımcılığı yapmak yanlış olur, çünkü fiyat farkı çok fazla.

Mesela Epic Games 114TL olan DLC aynısı Steam'de 8 dolar.

Onun için Epic Games üzerinden alacağım yarı fiyatına denk geliyor, artık oyle bir devirdeyiz'ki platfrom ayrımcılığı yapmak yanlış olur, çünkü fiyat farkı çok fazla.

Mesela Epic Games 114TL olan DLC aynısı Steam'de 8 dolar.

Kupon verseydiler iyiydi Ratchet ve Ghost of Tsushima alacaktım üzdüler. Yaz indiriminde alırım artık bekliyorum. 3 gün sonra Gow Ragnarok duyurulursa onu alabilirim direk bir de Elden Ring DLC'si alacağım.

Kupon verseydiler iyiydi ratchet ve Ghost of Tsushima alacaktım üzdüler. Yaz indiriminde alırım artık bekliyorum. 3 gün sonra GoW ragnarok duyurulursa onu alabilirim direk bir de Elden Ring DLC'si alacağım.

30 Mayıs sabahına kadar bekleyeceğim eğer God of War: Ragnarök ile ilgili bir haber gelmezse elimdeki parayla warhammer 3 Epic Games direkt satın alacağım,

Umarım GoW ile ilgili bir haber duyarız bu hafta.

Benim bildiğim oyun serisine sahip oldukça bütün oyunların haritasına da sahip olduğunuz için karakterlere de sahip oluyorsunuz, fakat dediğim gibi immortal empires olması gerekiyor. Şahsen ben de WH1 ve 2'yi Epic'ten ücretsiz aldım, şimdi WH2 DLC'leri ile birlikte WH3 1000 lira vermek makul görünüyor.

Kupon verseydiler iyiydi ratchet ve Ghost of Tsushima alacaktım üzdüler. Yaz indiriminde alırım artık bekliyorum. 3 gün sonra GoW ragnarok duyurulursa onu alabilirim direk bir de Elden Ring DLC'si alacağım.

Şu an aldım warhammer 3 indiriyorum, GoW ragnarök ise başka bahara kaldı sanırım. O zaman duyuru gelirse iade hakkım varsa iade edip GoW alırım artık.

60 dolar bir oyuna vermekten yoruldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı