Toxic olmayan ilişki

AtakanOnaylı

Femtopat
Daha fazla  
Yakın arkadaşım ve sevgilisi bir iki aydır sevgili fakat birbirlerine uzaktalar arkadaşım birkaç kez konuşmalarını attı. Birbirleriyle çok güzel anlaşıyorlar yazdığı her şeyde yüzünde tebessüm oluştuğunu söylüyor. Şimdi ben sevgilisini de biraz tanıyorum ve onun ayrılacağını düşünmüyorum. Sizce benim arkadaşım bu olaylardan sıkılır mı yoksa mutlu bir ilişki süreceklerine inanıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın arkadaşım ve sevgilisi bir iki aydır sevgili fakat birbirlerine uzaktalar arkadaşım birkaç kez konuşmalarını attı. Birbirleriyle çok güzel anlaşıyorlar yazdığı her şeyde yüzünde tebessüm oluştuğunu söylüyor. Şimdi ben sevgilisini de biraz tanıyorum ve onun ayrılacağını düşünmüyorum. Sizce benim arkadaşım bu olaylardan sıkılır mı yoksa mutlu bir ilişki süreceklerine inanıyor musunuz?

3 kere okudum ama hala olayı kavramış değilim. Uzak ilişki ve sanaldan yürütüyorlar herhalde. Arkadaşın ilişkisinde memnunsa neden sıkılsın? Ayrıca müneccim falan da değiliz ortada hiçbir şey yokken mutlu olurlar mı olmazlar mı nereden tahmin edebiliriz? Arkadaşının nasıl biri olduğunuda bilmiyoruz ama hallerinden memnun gözüküyorlar mutlu bir ilişki sürebilirler tabii ki.

Dördü de mutluysa neden ilişki sürmesin ki.

Sanaldan başlayıp öyle devam ediyorsa ona ben ilişki demiyorum.

Normalde başlayıp sonradan uzak mesafe ilişkisine dönüştüyse, bu aradaki mesafenin ne kadar sürdüğüne bağlı. Uzun zamanlı bir ayrılıksa genelde bu tarz ilişkiler yürümez, düşük bir ihtimaldir.

Hocam bende kızla çok iyi anlaşıyordum. Toxic bir ilişkimiz de yoktu mutluyduk. Birden ayrıldı benden sonra aldatıldığımı öğrendim. Üstüne kız dalga geçti benimle. Dünyanın en toxic insanı çıktı :D. Yani 1,2 ay değil bazen 1,2 senede bile tam olarak tanıyamazsın insanları. Bu tamamen onlara bağlı. Eğer mutluysa sıkılacak bir şey yok. Uzak mesafe ilişkisi çok uzun sürmeyecekse sorun olmaz bence.

Geri
Yukarı