TP-Link Archer AX55 vs Keenetic Hero DSL AC1300 KN-2410

blazkenth

Decapat
Daha fazla  
Fiber internet kullanıcısıyım. Evim için bir modem almayı düşünüyorum fakat "TP-Link Archer AX55" ve "Keenetic Hero DSL AC1300 KN-2410" arasında kaldım. Sizce hangisinin yazılımı daha iyidir? Hangisinin performansı daha yüksektir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Fiber internet kullanıcısıyım. Evim için bir modem almayı düşünüyorum fakat "TP-Link Archer AX55" ve "Keenetic Hero DSL AC1300 KN-2410" arasında kaldım. Sizce hangisinin yazılımı daha iyidir? Hangisinin performansı daha yüksektir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yazılım olarakta , performans olarakta Keenetic . Fakat Tp link wi-fi 6 , Keenetic wi-fi 5 bilginiz olsun .

Fiber altyapı kullanıyor isen modeme gerek yok. Router yeterli. Hero DSL alırsan ve VDSL hem de fiber de kullanabilirsin.
Evet fiber altyapı kullanıyorum. Internet servis sağlayıcımın verdiği modemimin yanında bağlı küçük bir cihaz var. Kendileri gelip kurulumlarını yaptılar. Şimdi ben Keenetic Hopper'ı sipariş etsem ve şuan ki modemdeki kabloları yeni alacağım routera taksam yani internet erişimim olacak sorunsuz bir şekilde doğru mu anladım usta.

Geri
Yukarı