TP-Link Archer VR1200 alınır mı?

219252

Hectopat
Merhabalar. Bende NetMaster interneti var ve 22 Download, 1.5 Upload hızına sahibim fakat TP-Link Archer V1200 bu hızı yükseltir mi diye aklımda soru kaldı, cevaplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
modemi telekom yeni fiber kullanıcılarına ücretsiz veriyor. güzel 2.4 ghz ve 5 ghz çift wifi yayın yapıyor 100 Mbps full internet kullanıyorum şuanda sıkıntı yaşamadım. güzel ama daha kaliteli ürünler de var . farklı modelini kullanmıştım Linksys X6200 memnun kaldım.
rahat işini görür fiyat ve performans olarak bu modelde iyi Linksys Xac1200-ek Ac1200 4 Port Dual-bant Smart Wifi Wireless - n11.com bu markayı alırsan eğer telekom ekbi kuruluma gelidiğinde daha önce böyle modem görmedim derse şaşırmazsın :)

TP-Link Archer VR1200 modeli bir vdsl/adsl modem-router'dir. Siz TP-Link Archer archer c50, c60 gibi sadece router olan modellerden almalısınız.

Netmaster modemleri malum kablosuz açıdan hep problemli. Kablosuzu kapatıp yerine "access point" de bağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı