TP-Link Modem Arayüzüne Girememe Sorunu

Colonel Kurtz

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
TP-Link'in ADSL modemini kullanıyorum, 192.168.1.1 kullanarak arayüze giriyordum, fakat problemim şöyle ne zaman modemi kapatıp açsam giriş yapabiliyorum, fakat bir süre sonra giremiyorum modemin arayüzüne. 192.168.1.1 yazdığım zaman hiç bir şey olmuyor beyaz sayfa kalıyor fakat ne zaman gidip power tuşundan kapatıp açsam giriş yapabiliyorum, bu bir hatamı?

Modemi resetleyip sıfırdan kurulum yaparak gözlemleyin aynı hatayı verecek mi? Kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız sıfırlamadan önce bu bilgileri arayüzden almayı unutmayın. Hatta kabaca nerede ne ayar yapmışsınız onlara da bir bakın.

Modemi resetleyip sıfırdan kurulum yaparak gözlemleyin aynı hatayı verecek mi? Kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız sıfırlamadan önce bu bilgileri arayüzden almayı unutmayın. Hatta kabaca nerede ne ayar yapmışsınız onlara da bir bakın.
Resetledim de fakat aynı sonuç, kapatıp açtıktan sonra arayüzü görebiliyorum, eğer 1 saat falan girmezsem bir daha giremiyorum tekrardan gidip kapatıp açmam gerekiyor bu da bir yerden sonra işkenceye dönüşüyor.

Bu yöntemi dene olmazsa yazılımsal olabilir.

4ec029de7210079e473dad7fa41d2cb3.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı