TP-Link modem Archer VR300 kurulumunda hata veriyor

berke.ky

Decapat
Önceki durum için özür dilerim bir şeyler olmuş, Merhaba arkadaşlar uzun zamandır çözemediğim bir sorunu danışmak istedim, uzun zamandır TTNET’in dandirik modemini kullaniyordum modeli vmg3312-b10b. Fakat artık bana yetmiyor bu yüzden arkadaşımdan TP-Link’in Modem Router(?) bir şeyini aldım tam bilgili değilim fakat modeli Archer VR300 kurulumunu yapmaya calisiyorum fakat internet testinde hata veriyor parametreleri yeniden düzenleyin diyor fakat internet kullanıcı adım ve şifrem doğru eminim VDSL şeyinide doğru seçtim fakat yapamiyorum müşteri temsilcisini 2-3 kez aradım onlarda bir şey yapamiyor ariza kaydi oluşturduk diyorlar ses seda yok yardımcı olursanız sevinirim pek bir bilgim yok bu konuda yanlışlarımı düzeltirseniz sevinirim, iyi günler.

Son düzenleme:
Önceki durum için özür dilerim bir şeyler olmuş, Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır çözemediğim bir sorunu danışmak istedim, uzun zamandır TTNET'in dandik modemini kullaniyordum modeli VMG3312-B10b. Fakat artık bana yetmiyor bu yüzden arkadaşımdan TP-Link'in Modem Router(?) bir şeyini aldım tam bilgili değilim fakat modeli Archer VR300 kurulumunu yapmaya calisiyorum fakat internet testinde hata veriyor parametreleri yeniden düzenleyin diyor fakat internet kullanıcı adım ve şifrem doğru eminim VDSL şeyini de doğru seçtim fakat yapamiyorum müşteri temsilcisini 2-3 kez aradım onlarda bir şey yapamiyor ariza kaydi oluşturduk diyorlar ses seda yok yardımcı olursanız sevinirim pek bir bilgim yok bu konuda yanlışlarımı düzeltirseniz sevinirim, iyi günler.

İnternet Sağlayıcının Size Verdiği DSL şifresinin Doğruluğunu Kontrol Edin!

Yeni konular

Geri
Yukarı