TP-Link TD-W9970 İnternet Bağlantı Sorunu

volkansari

Hectopat
Daha fazla  
Eski modemimde online oyunlarda sorun yaşadığım için TP-Link TD-W9970 modelini aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki gibi kurulum yaptım fakat internet ışıgı yanmadı. Eski modemimde baglantı var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke TD W9977 alsaydın. Zaten DSL ışığı yanıyor internet ışığı gelmiyorsa kurulumda yanlışlık var demektir. ADSL veya VDSL olduğunu zaten modem kendi otomatik tanır. Eğer servis sağlayıcının ismi çıkıyorsa onu seçmelisin. Çıkmıyorsa other seçip ADSL için VPI 8 VCI 35. VDSL için VLAN İD 35 ileri.

Keşke TD W9977 alsaydın. Zaten DSL ışığı yanıyor internet ışığı gelmiyorsa kurulumda yanlışlık var demektir. ADSL veya VDSL olduğunu zaten modem kendi otomatik tanır. Eğer servis sağlayıcının ismi çıkıyorsa onu seçmelisin. Çıkmıyorsa other seçip ADSL için VPI 8 VCI 35. VDSL için VLAN İD 35 ileri.

TD W9977 nasıl tavsiye eder misiniz?

TD W9977 nasıl tavsiye eder misiniz?
Bu konu ile ilgili ayrı bir konu açarak soru sorabilirsiniz. Öylesi daha iyi olacaktır. Bizi etiket yaparsanız konunuzu daha iyi görebiliriz. Ayrı konu açmanız hem burada soru karmaşasına neden olmayacaktır ve sizin için daha detaylı bilgi anlamına gelecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı