TP-Link UB500 ile telefon bağlantısında karşı tarafa ses gitmiyor

Norrecv2

Hectopat
Merhaba,

Windows 11'de bulunan telefon bağlantısı ile iPhone cihazımı bilgisayara bağladım. Mesajlar olsun bildirimler olsun her şeyi görüp yönetebiliyorum. Fakat arama yaptığımda karşı taraf beni duyamıyor, ben onları duyabiliyorum. Bununla karşılaşıp çözebilen oldu mu?

Merhaba,

Windows 11'de bulunan telefon bağlantısı ile iPhone cihazımı bilgisayara bağladım. Mesajlar olsun bildirimler olsun her şeyi görüp yönetebiliyorum. Fakat arama yaptığımda karşı taraf beni duyamıyor, ben onları duyabiliyorum. Bununla karşılaşıp çözebilen oldu mu?

Bilgisayarınıza bağlı bir mikrofon var değil mi?

Evet var

Tam olarak buradaki sorunu yaşıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak buradaki sorunu yaşıyorum

Hocam mikrofon ayarlarına girip kırmızı ile işaretlediğim seçeneklerin açık olup olmadığını kontrol edin. Kapalıysa eğer açın.

Ekran görüntüsü 2023-09-16 160206.png

Ekran görüntüsü 2023-09-16 160356.png

Üstteki yöntem işe yaramazsa ikinci yöntem olarak Denetim Masası'na girin. Donanım ve ses seçeneğine tıklayın. Ses aygıtlarını yönet seçeneğine tıklayın.
Kayıt seçeneğine tıkladıktan sonra cihazdaki mikrofonları göreceksiniz. Mikrofonunuza sağ tıklayarak etkin ve varsayılan hale getirin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı