TP-Link WN823n Windows 10 uyumu

Pala29

Hectopat
Daha fazla  
Beyler bugün TL link WN823n modelini sipariş verdim bundan önce TL WN821n modelini kullanıyordum Windows 10'da kopma sorunları vs gibi şeyler yaşanıyordu bu sipariş ettim üründe problem çıkar mı?

Windows 10.
Ryzen APU sistem.

B450 S2H anakart.

Modemin spesifik olarak Windows 10 üzerinde hataya sebebiyet vereceğini sanmıyorum. Modem arıza verdiriyorsa tüm işletim sistemlerinde verdirir.

Bunu modeminize bağlanan diğer cihazlarda bu tür sorunlar yaşayıp yaşamadığınızı test ederek öğrenebilirsiniz.

Eğer diğer cihazlarda sorun yaşamıyorsanız, bağlantı kopma sorunları Windows üzerindeki bir hatadan dolayıdır. Bu sürücü kaynaklı veya ağ ayarları kaynaklı olabilir.

Bana soracak olursanız, siparişi iptal edin. Diğer modemi takın. Bağlantı kopma sorunları için yeni bir konu açın. Sorununuz yüksek ihtimal çözülür. Kimse size çıkıp da "O modem Windows 10 uyumsuz modem. Değiştir." demez.

Modemin spesifik olarak Windows 10 üzerinde hataya sebebiyet vereceğini sanmıyorum. Modem arıza verdiriyorsa tüm işletim sistemlerinde verdirir.

Bunu modeminize bağlanan diğer cihazlarda bu tür sorunlar yaşayıp yaşamadığınızı test ederek öğrenebilirsiniz.

Eğer diğer cihazlarda sorun yaşamıyorsanız, bağlantı kopma sorunları Windows üzerindeki bir hatadan dolayıdır. Bu sürücü kaynaklı veya ağ ayarları kaynaklı olabilir.

Bana soracak olursanız, siparişi iptal edin. Diğer modemi takın. Bağlantı kopma sorunları için yeni bir konu açın. Sorununuz yüksek ihtimal çözülür. Kimse size çıkıp da "o modem Windows 10 uyumsuz modem. Değiştir." demez.

Galiba siz beni yanlış anladınız TL WN823n Wireless adaptör modemimde bir problem yok diğer bağlanan bilgisayarlarda problem çıkmıyor.

Geri
Yukarı