TPM olmadan Windows 11 sorun çıkartır mı?

Spidertliman

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba biliyorsunuz TPM engelini rufush ile geçebiliyoruz. Benim bilgisayarımda TPM yok. Windows 11'i rufush ile TPM'yi kaldırarak kurduktan sonra programlar, oyunlar sorun çıkarır mı? Bazı kişiler Riot oyunları oynanmaz demiş ama zaten oynamıyorum. Kurup da sorun yaşayan oldu mu? Ona göre kuracağım. Teşekkür ederim.

Merhaba biliyorsunuz TPM engelini rufush ile geçebiliyoruz. Benim bilgisayarımda TPM yok. Windows 11'i rufush ile TPM'yi kaldırarak kurduktan sonra programlar, oyunlar sorun çıkarır mı? Bazı kişiler Riot oyunları oynanmaz demiş ama zaten oynamıyorum. Kurup da sorun yaşayan oldu mu? Ona göre kuracağım. Teşekkür ederim.

Valorant oynanmaz. Bildiğim kadarıyla LoL de bir sorun yok.

Programlar ve Oyunlar sorun çıkarmaz. Ama Windows 11'i bu süreçte boşuna kurma bazı güncelleme paketleri bilgisayarın çalışma prensibine zarar veriyor. Bununla alakalı geniş kapsamlı araştırmaları yapabilirsin. Yeni işletim sistemi diye de kurmak istiyorsanız inanın boş bir işletim sistemi tavsiyem Windows 10 home/pro kurmanızdır.

Programlar ve oyunlar sorun çıkarmaz. Ama Windows 11'i bu süreçte boşuna kurma bazı güncelleme paketleri bilgisayarın çalışma prensibine zarar veriyor. Bununla alakalı geniş kapsamlı araştırmaları yapabilirsin. Yeni işletim sistemi diye de kurmak istiyorsanız inanın boş bir işletim sistemi tavsiyem Windows 10 home/pro kurmanızdır.

Ekran kartı sürücümün en son Windows 10 versiyonu var. Windows 11 de çalışır mı?

Valorant ve diğer TPM 2.0, Secure Boot isteyen oyunları oynamayazsın. Onun harici Windows 11'i kullanman sıkıntı çıkartmaz.

Ekran kartı sürücümün en son Windows 10 versiyonu var. Windows 11'de çalışır mı?

Evet, sorunsuz çalışır.

Valorant ve diğer TPM 2.0, Secure Boot isteyen oyunları oynamayazsın. Onun harici Windows 11'i kullanman sıkıntı çıkartmaz.

Evet, sorunsuz çalışır.

Rufush üzerinden TPM'yi kaldırınca normal bir şekilde hata vermeden kuruluyor değil mi? Diskleri biçimlendirip kurulurken hata verirse ortada kalmayayım?

Rufus üzerinden TPM'yi kaldırınca normal bir şekilde hata vermeden kuruluyor değil mi? Diskleri biçimlendirip kurulurken hata verirse kalmayayım?

Hayır, hata vermez. Sisteminize göre MBR veya GPT'yi doğru seçin.

Geri
Yukarı