Windows 11 sorun çıkartır mı?

arhanv2

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar dün yayınladığınız videoyu izledimde Windows 11'i günlük bilgisayarlara yüklemememiz gerekiyor fakat ben açıkçası çok merak ediyorum ve bu benim günlük bilgisayarım oyun falan oynuyorum ne gibi sorunlar çıkabilir eğer yüklersem?

Ben dünden beri kullanıyorum, ve hiçbir hata ile karşılaşmadım. Lakin bu hata ile karşılaşmayacağım anlamına gelmiyor. Teknik bilginiz yoksa bence kurmayın.

Bugün sabah kurdum. Güncelleme ile. Ses sürücüsü sorunu vardı. Ses PC'de olmasına rağmet kulaklığa ses gelmiyordu. Driver'ı biraz kurcaladım sil yükle gibi şeyler yaptım oldu. Task Bar'ı gizle seçeneğini seçince Explorer.exe sorun çıkardı. Siyah ekran ve mouse vardı. CTRL+Shift+ESC ile görev yöneticisinden yeniden başlattım "Dosya Gezgini"ni.
Ufak tefek takılmalar oluyor. Ayarlara girdiğimde bazenleri saliselik renk değişimi oluyor ama bunları pek umursamadım açıkçası. Ben şu an kullanacağım 10 gün sürem var. 9 gün sonra son bir değerlendirme yaptıktan sonra Windows 10'a geri dönüp dönmeyeceğime karar vereceğim.

Kurup deniyebilirsiniz. Ancak çok sorun var. CSGO maç sırasında 2 defa hiç bir hata vermeden sistem yeniden başladı.

Windows açılırken şifre girme ekranı gelmeden mavi ekran verdi. Sorunlu yani. Teknik bilginiz yok ise nihai sürümü bekleyin.

Yüklemek istediğiniz şey bir geliştirici sürümü. Bilgisayarlar arasında bile farklı hatalar oluşturabilir. Maalesef tamamen sorunsuz değil. Gündelik normal nasıl kullanıyorsam o şekilde kullanmaya devam ediyorum. Ama bu konuda teknik bilgi önemli. Hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı