TR drill nasıl tutuldu?

Abdullah7

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp db1096nt
Ryzen 7 3700u
16gb RAM
512gb SSD
85EA Anakart
Türkiye'de bu Drill'ler nasıl oldu da bu kadar tutuldu? Sözlere bakıyorsun yok kafam şöyle yok kafam böyle, bilmem kaç mg. Boş sözlerden ibaret. Ancak bizim millet bunu çok beğenmiş olacak ki Spotify'da en çok dinlenen "sanatçı" uzi olmuş. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de bu Drill'ler nasıl oldu da bu kadar tutuldu? Sözlere bakıyorsun yok kafam şöyle yok kafam böyle, bilmem kaç mg. Boş sözlerden ibaret. Ancak bizim millet bunu çok beğenmiş olacak ki Spotify'da en çok dinlenen "sanatçı" uzi olmuş. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Milletin kafa boş olduğu için.

Harbiden çok boş sözler. Eskiden Cartel vardı.

Türkiye'de blok/çete kültürü olmadığı ve de fazla göçmenler yaşamadığı için TR drill gibi bir şey söz konusu değildir yaptıklarına bir isim bile vermem eğer gerçe drill dinlemek istiyorsanız UK'de ki göçmen siyahi bloklarını çetelerini dineyebilirsin.

Türkiye'de blok/çete kültürü olmadığı ve de fazla göçmenler yaşamadığı için TR drill gibi bir şey söz konusu değildir yaptıklarına bir isim bile vermem eğer gerçe drill dinlemek istiyorsanız UK'de ki göçmen siyahi bloklarını çetelerini dineyebilirsin.
Ben de aynen düşünüyorum.
Massaka-Elraenn yayınında Massaka "klipte Rolls Royce'a binerler eve dolmuşla giderler" demişti

Abi geliyorum kıza soruyorum Hidra Stabil no.1 Şehinşah falan dinler misin diye kız diyor ki dediklerinden bir tek no.1 ve Şehinşah'ı biliyorum da dinlemiyorum. Ben genelde uzi lvbel falan dinlerim diyor :D :D :D :D Bir kere dinleyeyim dedim yok dondurmam Fanta'lı Pepsi ben epilepsi, umurumda değil gerçekten falan diye devam ediyor. Harbi garip bu insanlar.

Abi geliyorum kıza soruyorum Hidra Stabil no.1 Şehinşah falan dinler misin diye kız diyor ki dediklerinden bir tek no.1 ve Şehinşah'ı biliyorum da dinlemiyorum. Ben genelde uzi lvbel falan dinlerim diyor :D :D :D :D Bir kere dinleyeyim dedim yok dondurmam Fanta'lı Pepsi ben epilepsi, umurumda değil gerçekten falan diye devam ediyor. Harbi garip bu insanlar.
Hocam "mg" çok önemli aman dikkat 😁😁

Sesi değiştir > başına akdo ekle > zenginsin.
Arabama biğn arabama biğn 😁😁

Hiç bir anlam taşımamasına rağmen az sayıda da olsa kulağa hoş gelen parçalar var. Eleştirip ama gizlice dinleyen birçok kişinin olduğunu düşünüyorum.

Ben de bu nesildenim ama müzik anlayışım 10 kişiden 8'iyle farklıdır tarz ve kültürel olarak. Ancak kendi dinlediğim müzikleri insanlara dinletince gerçekten biz müzik falan dinlememişiz diyorlar. Yani anlamıyorum böyle müzik dinlemektense bence kaliteli müzik falan araştırsınlar veya direk müziğin en iyi dönemi olan 70'ler ve 80'lerden bir liste açsalar bile ufukları açılır ya. Kim ne dinlerse dinlesin karışmam ama içten sürekli kendime sorarım. İnsanlar neden böyle kaliteli yapımları keşfedemiyor diye.

Geri
Yukarı