Trabzonspor Süper Lig'de 7. kez şampiyon oldu!

Ben değil o diyor.
Bak dinle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olay kapansın diyorsun ama laf çarpmaya devam ediyorsun.
Gerçekten uzatmayalım.
Doğru söylemiş tabii ki Trabzonsporu tutan ve destekleyen var. Siyasileri bu konularda tarafsız mı sanıyorsunuz. Siyasilerin arasında Fenerbahçeyi tutup destekleyen yok mu yani?

@Forumdaş yıllardır oy atıyorsa neden 20 senedir kollanmadı da şimdi mi kollanmayı beklemiş? Neredeydi bu hükümet şimdi mi destek olmuşlar? Bu zamana kadar TS o kadar uğraşırken neden hakkı yenilmiş onları neden görmüyorsunuz? Şampiyon olunca mı hükümet kolluyor, diğer takımlar şampiyon olunca hükümet kollamıyor sanırım. 😂

@Forumdaş yıllardır oy atıyorsa neden 20 senedir kollanmadı da şimdi mi kollanmayı beklemiş? Neredeydi bu hükümet şimdi mi destek olmuşlar? Bu zamana kadar TS o kadar uğraşırken neden hakkı yenilmiş onları neden görmüyorsunuz? Şampiyon olunca mı hükümet kolluyor, diğer takımlar şampiyon olunca hükümet kollamıyor sanırım. 😂
Uzatmayalım.
Diğer takımları kollamıyorlar diye bir şey mi dedim ?

@Forumdaş oranın belediye başkanı AKP, bunu Kocaeli'nde as CHP başkan adayın resmini orada da kaldırır ne alaka anlamadım? Yani o zaman İstanbul belediye başkanı AKP iken İstanbul takımları mı kazanıyordu?

Kurallara göre 3-0 mağlup sayılmaları lazım ama neyse ki Süper Lig'de kural yok :D.
Aynısını Beşiktaş yaşadığında taraftarlar sahadan ayrılmamıştı ve maçın kalan süresi oynanamamıştı bu yüzden ceza almışlardı ama bu maçta taraftarlar sahadan ayrıldı Antalyaspor sahaya çıktı ve kalan süre oynandı. Yani hükmen mağlup olmalık bir durum yok.

Geri
Yukarı