Trabzonspor Süper Lig'de 7. kez şampiyon oldu!

Şike olduğu aşırı bariz bir sezon, en son olaylar da bunun bariz kanıtı zaten, maç kaybetmeyen TS, 13 hakemin görevden alınmasından sonra maç kazanamadı, sonra mhk ve TFF istifa etti ( ederken baskılara dayanamıyorum artık tadinda bir açıklama yaparak ) yeni gelen mhk, o görevden alinan hakemleri goreve getirildi ve Mac basladiktan 2 dakika sonra olmayan penaltı göz göre göre verildi...
Ayrica sezonun bqsinda çok iyi giden geçen senenin sampiyonu Beşiktaş'ı Adana demirspor maçından itibaren var a rağmen göz göre göre dogradilar, 4 puan farkı 15 puan farka cikarttilar, diğer büyüklere yapilanlar da bariz soylenmeye gerek yok, ben 23 yasindayim, hiç bu kadar bariz şikeli bir sezon görmemiştim.
Bu olay yaşandıktan sonra Trabzonspor'un 1 tane maçını bile izledin mi? Trabzon aleyhine verilen kararları gördün mü? Gerçekten skora göre atıp tutmak çok kolay, bilgisiz bilgin ile.

@Forumdaş oranın belediye başkanı AKP, bunu Kocaeli'nde as CHP başkan adayın resmini orada da kaldırır ne alaka anlamadım? Yani o zaman İstanbul belediye başkanı AKP iken İstanbul takımları mı kazanıyordu?
İmamoğlu posterlerini kaldıracak kadar AKP li olan bir şehir de sırf oy için berat albayrak'ın babası böyle bir şey söylemez diyorum.
Okuduğunu anla.

@Kaleo onları görmezler istediklerini görürler. Verilmeyen penaltılar, kırmızı kartlar ve fauller vardı. Örneğin herkesin bileceği Başahşehir maçında direkt eline çarpan top penaltı.

@Forumdaş normal diyorum bende AKP vermiş millet gidip CHP adayın posterinin ne işi var? Ya da başka biri başka partiye vermiş çoğunlukla o adamın posterinin ne işi olacak mantıklı düşün.

@Kaleo onları görmezler istediklerini görürler. Verilmeyen penaltılar, kırmızı kartlar ve fauller vardı. Örneğin herkesin bileceği Başahşehir maçında direkt eline çarpan top penaltı.

@Forumdaş normal diyorum bende AKP vermiş millet gidip CHP adayın posterinin ne işi var? Ya da başka biri başka partiye vermiş çoğunlukla o adamın posterinin ne işi olacak mantıklı düşün.
Uzatma artık.

2010-11 sezonunda Fenerbahçe'ye laf edip kendilerinin şampiyon olduğunu iddia eden taraftarın, 2021-22 sezonunda aldığı şampiyonluğa temiz demeleri ironik.
1651410557899.png

Son düzenleme:
2011 şampiyonu fener 2022 şampiyonu Trabzon uzatmaya gerek yok ayrıca senin takımın şike yaptı tartışmasına da gerek yok tabii ki yaptı şampiyon olmuş takımların muhtemelen hepsi yaptı. (Ülkemiz de futbol siyaset ile gereksiz biçimde fazla içli dışlı )

Ankara'da gece kutlamaya gittik, en az 5000 kişi vardı Kızılay'da. Çok kalabalık idi, her yerden korna sesi, şarkılar... O kalabalıkta adım atılmıyordu gerçekten. O meşale kokusunu hatırlayınca en az 1 kere tuvalete giderim.

Edit: Trabzonspor'lu değilim. Takım tutmuyorum.

@Forumdaş TFF izin vermedi değil gidin FIFA ile görüşün dedi bu ne anlamında dedi anlamadın mı? O zaman bizim Red yememiz senin yukarıda yazdığın ile aynı çelişkide değil mi devlet izin vermeyecek başvursakta diyorsun. Aynı şey bizde yaşadık bir gece yasa çıkarıldı alamıyoruz dokunamıyoruz. O sene kim gitti sen onu söyle bak bu sene çalınmamış kupa kalkacak hemde şampiyonlar ligine çıkacağız varsa öyle şey sizde engelleyin şampiyonlar ligine gitmeyi içerisi de devlet engeller 2011 kupasını engelledikleri gibi.

Bende senin gibi atayım haber bulup.
'UEFA Trabzonspor'u şampiyon ilan etti'
Cevap istiyorsun emin ol attığım linkte bütün cevaplar vardır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynısını Beşiktaş yaşadığında taraftarlar sahadan ayrılmamıştı ve maçın kalan süresi oynanamamıştı bu yüzden ceza almışlardı ama bu maçta taraftarlar sahadan ayrıldı Antalyaspor sahaya çıktı ve kalan süre oynandı. Yani hükmen mağlup olmalık bir durum yok.
Sizin akıllı taraftarlarınız gitti Antalyaspor kalecisi Boffin'e saldırdı gittiler korner bayrağını aldılar sahaya bilmem kaç tane sis fırlattılar maç oynanırken ve bu maç normalmiş gibi oynatılmalı. Öyle mi? Gerçi haklısınız 2006'da Denizli'deki maçı tekrar oynattırtmayan federasyon 2022'deki bu maçı hükmen vermez.

Son düzenleme:
Cevap istiyorsun emin ol attığım linkte bütün cevaplar vardır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin akıllı taraftarlarınız gitti Antalyaspor kalecisi Boffin'e saldırdı gittiler korner bayrağını aldılar sahaya bilmem kaç tane sis fırlattılar maç oynanırken ve bu maç normalmiş gibi oynatılmalı. Öyle mi? Gerçi haklısınız 2006'da Denizli'deki maçı tekrar oynattırtmayan federasyon 2022'deki bu maçı hükmen vermez.
Aslında maçın hükmen Antalya'ya verilmesi gerekiyor ama...

Aslında maçın hükmen Antalya'ya verilmesi gerekiyor ama...
İşte bizim federasyon böyle. Trabzonspor'un Trabzon'daki Beşiktaş maçı var o maçta da kural hatası var o maçın tekrar oynatılması, bu maçın hükmen Antalyaspor'a verilmesi gerekiyor kurallara göre ancak federasyonumuz çok objektif (!) kararlar verdiği için tekrar ettirmez.

Geri
Yukarı