Trakya ve Çorlu nasıldır?

KuşTerbiyecisi

Centipat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Meslek
Müşteri Temsilcisi
Selamlar Trakyalı kardeşlerim, Diyarbakır'dan memleketinize(Tekirdağ/Çorlu) çalışmak için geleceğim. Yıllardan beri hep merak ettiğim hayran duyduğum bir yerde yaşama ve çalışma fırsatı bulmak beni ne kadar mutlu ediyor tarif edemem... Bana bölge hakkında bilgi verebilir mısınız? Ne yenir ne içilir, nerelere gidilir nerelere gidilmez detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
Not: Doğudan gelen birisi olarak korkmayın gittiğim yere uyumlu oranın kurallarına uyan kendi memleketimdeki kötü şeyleri memleketinize getirmem o konuda şüpheniz olmasın.
Bilgi verecek olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Selam trakyalı kardeşlerim, Diyarbakır'dan memleketinize(Tekirdağ/Çorlu) çalışmak için geleceğim. Yıllardan beri hep merak ettiğim hayran duyduğum bir yerde yaşama ve çalışma fırsatı bulmak beni ne kadar mutlu ediyor tarif edemem... Bana bölge hakkında bilgi verebilir mısınız? Ne yenir ne içilir, nerelere gidilir nerelere gidilmez detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
Not: Doğudan gelen birisi olarak korkmayın gittiğim yere uyumlu oranın kurallarına uyan kendi memleketimdeki kötü şeyleri memleketinize getirmem o konuda şüpheniz olmasın.
Bilgi verecek olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Tekirdağ köftesi derler ya kanka.
He işte onu kesinlikle ye.
Yanında da iyi bir yayık ayranı
Off benim bile canım çekti.

Tekirdağ köftesi derler ya kanka.
He işte onu kesinlikle ye.
Yanında da iyi bir yayık ayranı.
Off benim bile canım çekti.

Hocam güldürdünüz çok sağ olun 😁.

Yeni konular

Geri
Yukarı