Transformer Edition Gaming Kasa

@bülent batman bende 16 yaşındayım yeni bir kasa toplıyacağım kasaya fazla para gitmesin diye eski bir kasayı modluyacağım ancak istediğim şey 3d şeytan yüzü ön kapağa ailem eğitimime değer verdikleri için özel okula gidiyorum,ilk defa bilgisayarım olucak,ve çok zor bir iş olucak resim öğretmenimden yardım istedim uygun zamanda konuşucaz bu konu üzerinde sizinde yardımınıza muhtacım size nerden ulaşabilirim?

@bülent batman bende 16 yaşındayım yeni bir kasa toplıyacağım kasaya fazla para gitmesin diye eski bir kasayı modluyacağım ancak istediğim şey 3d şeytan yüzü ön kapağa ailem eğitimime değer verdikleri için özel okula gidiyorum,ilk defa bilgisayarım olucak,ve çok zor bir iş olucak resim öğretmenimden yardım istedim uygun zamanda konuşucaz bu konu üzerinde sizinde yardımınıza muhtacım size nerden ulaşabilirim?
Merhaba kardeşim eğer kasanın ön yüzeyineuygun ölçülerde 3d çizim yaptırabilirsen ben o çizimi 3d printerdan basabilirim. bana yakın bir konumda oturuyorsan ve yerin müsait ise mod işleminide yapabilirim. Numaram 0544 937 54 87

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı