Transformers Revenge Of The Fallen açılmıyor

Ali12231

Decapat
Merhaba, bir oyun kurdum oyuna tıklıyorum görev çubuğunda açıldığı görünüyor mouse birkaç defa dönüyor sonra kapanıyor oyun görev çubuğundan. Oyun sistem gereksinimlerini karşılıyor. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar nasıl sorular soruyorsunuz? Oyun açılmıyor da hangi oyun bu? Bilgisayarın özellikleri ne? Hangi işletim sistemi? Bir bileşen sildin mi? Gerekli kütüphaneleri yükledin mi? Çok göreceli bir soru bu.

Arkadaşlar nasıl sorular soruyorsunuz? Oyun açılmıyor da hangi oyun bu? Bilgisayarın özellikleri ne? Hangi işletim sistemi? Bir bileşen sildin mi? Gerekli kütüphaneleri yükledin mi? Çok göreceli bir soru bu.

Oyun adını yazdım.

Bilgisayar:
  • i3 6006u
  • 4 GB RAM
  • AMD ekran kartı.
Oyunun zaten klasöründe VC redist ve DirectX'ler var kurdum onları.

Rapor alın:

Hatırladığım kadarıyla o oyunun korsan sürümü çok sorunluydu, tarihi değiştirmeden açılmıyordu. Tarihi 1 gün ileri falan almak gerekiyordu fakat kesinlikle önermiyorum.
Ayrıca o oyun için tonlarca sahte crack var, muhtemelen zararlı kurdunuz, yine de @Recep Baltaş 'in dediği gibi Process Monitor raporu oluşturun.

Hatırladığım kadarıyla o oyunun korsan sürümü çok sorunluydu, tarihi değiştirmeden açılmıyordu. Tarihi 1 gün ileri falan almak gerekiyordu fakat kesinlikle önermiyorum.
Ayrıca o oyun için tonlarca sahte crack var, muhtemelen zararlı kurdunuz, yine de @Recep Baltaş'in dediği gibi Process Monitor raporu oluşturun.

Rapor alın:

Process Monitor raporu: Logfile(2)

Merhaba, Transformers oyununda açtığım zaman ekran 4 kere gidip geliyor ve oyun açılmıyor. Sistem gereksinimlerim oyun için uygun. Herhangi bir DLL hatası yok. Alttaki fotoğraftaki gibi oluyor ve kapanıyor.

1625395892731.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı