Transformers Sam, Bumblebee'yi 80 model Camaro olarak mı satın alır?

Yer
İstanbul Silivri Selimpaşa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M GAMİNG
AMD RADEON RX570 MSİ GAMİNG X
İNTEL CORE İ5 6402P
CORSAİR VEGEANCE 2X8 3200 MHZ
AFOX 240 GB SSD
BARRACUDA 500 GB HDD
Öncelikle hayırlı akşamlar aklıma takılan bir konu var.
Biliyorsunuz ki tranformers serisinin ilk 3 filmi çok tutulmuştu fakat 4 ve 5. seriden sonra çok bozdular. Son film Bumblebee filminde bumblebee son sahnelere doğru 1980 model bir camaroya dönüşüyor. Kafamı kurcalayan ise ilk filmde Sam'in ilk arabası 80 model camaro ve son filmde ki son sahnede bumblebee 80 model camaroya dönüşüyor. Acaba filmin bir sonraki serilerinde yıllar geçtikçe 2000'li yıllara gelindiğinde yine Sam Bumblebee'yi 80 model camaro olarak mı satın alır? Biliyorum absürt oldu ama filmde vakit geçtikçe ki eğer uzun süre devam ederse bu seri bu yıllara mutlaka gelinecektir ve bu bahsettiğim 2007 yılında yine aynı sahnelere benzer durumla karşılaşır mıyız sizce? Transformers serisinde tekrar shia labeouf bu abimizi görür müyüz?

Not: Aslında düşüncem saçma gelebilir çünkü sam Tranformers evreninde öldü 5. seride bunu gönderme olarak belirtiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı akşamlar aklıma takılan bir konu var.
Biliyorsunuz ki tranformers serisinin ilk 3 filmi çok tutulmuştu fakat 4 ve 5. seriden sonra çok bozdular. Son film Bumblebee filminde bumblebee son sahnelere doğru 1980 model bir camaroya dönüşüyor. Kafamı kurcalayan ise ilk filmde Sam'in ilk arabası 80 model camaro ve son filmde ki son sahnede bumblebee 80 model camaroya dönüşüyor. Acaba filmin bir sonraki serilerinde yıllar geçtikçe 2000'li yıllara gelindiğinde yine Sam Bumblebee'yi 80 model camaro olarak mı satın alır? Biliyorum absürt oldu ama filmde vakit geçtikçe ki eğer uzun süre devam ederse bu seri bu yıllara mutlaka gelinecektir ve bu bahsettiğim 2007 yılında yine aynı sahnelere benzer durumla karşılaşır mıyız sizce? Transformers serisinde tekrar shia labeouf bu abimizi görür müyüz?

Not: Aslında düşüncem saçma gelebilir çünkü sam Tranformers evreninde öldü 5. seride bunu gönderme olarak belirtiyorlar.
konuyu görmem biraz geç olmuş olabilir ama cevapsız kalmasın istedim :D Hocam geliştiriciler yapımcılar Bumblebee filminin farklı bir evrendemi yoksa michael bayin bayverse evrenindemi geçtiğine dair bir açıklamaları yok bu soru büyük ihitmalle 1 hafta sonra çıkacak rise of the beast filmi ile cevap bulabilir. fakat aynı evrenlerde geçseler bile hayır sam tekrardan satın almayacak tam olarak şöyle olacak; rise of the beast filminden sonra (eğerki aynı evrende geçerse ki sanmıyorum son rise of the beast fragmanda optimusun göğsünde matrix vardı, diyelimki bayversede geçiyor.) eski zamanlarda geçen birkaç filim daha gelebilir ve beklene ana yani samin zamanlarına geleceğe doğru film geçiş yaptığında direkt Transformers 1-2-3-4-5 filmlerini atlayıp transformers 6'yı yapacaklar umarım anlatabilmişimdir. yani filmler bağlanacak. yaşanmış sayılacak konuyu biraz daha anlaşılabilir şekilde açıklamam gerekirse atıyorum yeni ekibin son filmi TRANSFORMERS 0 OLUR ve ondan sonra transformers 1'i yani samin evreninden aynı filmi yapmazlar çünkü transformers 1 zaten yapılmış olacak (tabiki yeni film bayversede geçerse) o yüzden transformers 2 de geçilecek 3 te 4 te 5 te bunlar zaten yapılmış filimler olmuş olacak 6 dan devam edecekler umarım açıklayabilmişimdir.

Konuyu görmem biraz geç olmuş olabilir ama cevapsız kalmasın istedim :D Hocam geliştiriciler yapımcılar Bumblebee filminin farklı bir evrendemi yoksa michael bayin bayverse evrenindemi geçtiğine dair bir açıklamaları yok bu soru büyük ihtimalle 1 hafta sonra çıkacak Rise of the Beast filmi ile cevap bulabilir. Fakat aynı evrenlerde geçseler bile hayır sam tekrardan satın almayacak tam olarak şöyle olacak; Rise of the Beast filminden sonra (eğer ki aynı evrende geçerse ki sanmıyorum son Rise of the Beast fragmanda Optimusun göğsünde matrix vardı, diyelim ki bayversede geçiyor.) Eski zamanlarda geçen birkaç film daha gelebilir ve beklene ana yani samin zamanlarına geleceğe doğru film geçiş yaptığında direkt Transformers 1-2-3-4-5 filmlerini atlayıp transformers 6'yı yapacaklar umarım anlatabilmişimdir. Yani filmler bağlanacak. Yaşanmış sayılacak konuyu biraz daha anlaşılabilir şekilde açıklamam gerekirse atıyorum yeni ekibin son filmi TRANSFORMERS 0 OLUR ve ondan sonra transformers 1'i yani samin evreninden aynı filmi yapmazlar çünkü transformers 1 zaten yapılmış olacak (tabii ki yeni film bayversede geçerse) o yüzden transformers 2 de geçilecek 3'te 4'te 5'te bunlar zaten yapılmış filimler olmuş olacak 6'dan devam edecekler umarım açıklayabilmişimdir.

Hocam gerçekten çok güzel açıkladınız aklıma takılmıştı ve aslında bence güzelde bir teoriydi sonunda şu sorum cevaplandı içim rahat çok teşekkür ediyorum

Hocam aşırı transformers hayranlığım var hatta öyle bir varki son konularıma bakarsanız PC'me modlu transformers panelleri satın almaya kadar gitti bu iş. Küçüklüğümden beri kaç kere filmlerini dizilerini izlemişimdir hiç hatırlamıyorum Optimus'umda Optimus'um :) (bu arada yardımcı olabildiğim için çok mutlu oldum)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı