Elektronik Tray Ryzen 5 5600 2575TL DFS bilgisayar

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Başka forumdan alıntıdır.
Eğer asgari ücret kazanıyorsanız bu fiyat geçen aya göre bayağı avantajlı.
Geçen ay bir asgari ücrete 2 tane alınabiliyorken, şu an 3 tane alınıyor ve 775TL paranız kalıyor.
Zam yemesi gerekirken indirime giriyor şaka gibi fiyat.

Son düzenleme:
Tray olunca garanti sıkıntılı oluyor yazmışlardı sanki. Detaylı bilgisi olan var mi?
Tray olunca değil hocam. Biri "Paralel ithalat ne?" diye sormuştu. Öteki "kutusuz, fansız işlemci" diye cevap verince yanlış bir bilgilendirme olmuştu.
Tray: Kutusuz işlemci demek. Bildiğim kadarıyla linkteki üründe fan da yok. Yüzük kutusu tarzı bir şeyle yolluyor DFS.
Dfs Bilgisayar, paralel ithalat dediğimiz şekilde arada distribütör olmadan ürünü kendi getiriyor. Onun için diğerlerinden masrafı daha az oluyor ve ucuz satabiliyor. Yalnız burada resmi distribütör garantili olmuyor ürün. Garantiyi 2 yıl boyunca DFS sağlıyor. Bu ürünün garantisi benim abi diyenlerden yani. Site güvenilir, sorunsuz ürün yolluyor. Cayma hakkında da çok zorluk çıkarmıyor diye biliyorum. Yalnız ürün bozuk çıkar ya da bozulursa nasıl bir yol izliyorlar, tam bilgim yok. O süreçten geçen birinin söylemesi daha doğru olur. Fiyat fena değil, giderek de düşüyor anlamadım.

Kart işlemciye darboğaz yapmaz. İşlemci karta yapar, bu işlemci de 1660 Ti için çok güçlü, sorun olmaz.
Teşekkürler hocam bilgi için. Yalandan iki üç şey biliyoruz yarım yamalak o yüzden soruyorum. Sıkıntısız çalışır diyorsan sorun yok. Zaten ekran kartının da güncellenme zamanı geliyor. Bu sene sonunda onu da güncellemek gerekecek. Sistemim şu tavsiye edeceğin yapmam gerekn başka işlem var mıdır?

Ryzen 5 2600
MSI 1660ti armor
b450 gaming plus
2x8 gb 3000mhz ram
FSP Hyper 650w
Pny cs3030 500gb ssd

Teşekkürler hocam bilgi için. Yalandan iki üç şey biliyoruz yarım yamalak o yüzden soruyorum. Sıkıntısız çalışır diyorsan sorun yok. Zaten ekran kartının da güncellenme zamanı geliyor. Bu sene sonunda onu da güncellemek gerekecek. Sistemim şu tavsiye edeceğin yapmam gerekn başka işlem var mıdır?

Ryzen 5 2600
MSI 1660ti armor
b450 gaming plus
2x8 gb 3000mhz ram
FSP Hyper 650w
Pny cs3030 500gb ssd
Estağfurullah hocam. Yenilemek bütçe meselesi. Uyumsuzluk görünmüyor. Konu açarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Ryzen 5 2600
MSI 1660ti armor
b450 gaming plus
2x8 gb 3000mhz ram
FSP Hyper 650w
Pny cs3030 500gb ssd
Uyumsuz parça yok ama Ryzen 5 5600 takmak için bios güncellemesi gerekir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı