Trec Clenburexin iyi midir?

Hocam denemedim MK677 aldım onu kullandım.
Trec ürünü bir supplement içerisinde belli bitki ekstratları ile metabolizmayı hızlandırma amacı güdüyor o kadar. Adı biraz yanıltıcı kalabiliyor ama durum bu... 2 aya kanalda incelemesini yapacağım ürün bende var. Onun yerine MK677 tamamen mantıksız. Bir kere MK677 supplement değil bir sarm ve sana nasıl faydalar ve zararlar vereceği meçhul bir ürün ki nerden aldığında önemli ülkemizdeki sarmların %90'ı sahte.

Trec ürünü bir supplement içerisinde belli bitki ekstratları ile metabolizmayı hızlandırma amacı güdüyor o kadar. Adı biraz yanıltıcı kalabiliyor ama durum bu... 2 aya kanalda incelemesini yapacağım ürün bende var. Onun yerine MK677 tamamen mantıksız. Bir kere MK677 supplement değil bir sarm ve sana nasıl faydalar ve zararlar vereceği meçhul bir ürün ki nereden aldığında önemli ülkemizdeki sarmların %90'ı sahte.

Vallahi hocam turp gibiyim aynı şekilde libido da öyle bende sorun yok.

Vallahi hocam turp gibiyim aynı şekilde libido da öyle bende sorun yok.
bu tip ürünleri bıraktıktan sonra orta ve uzun vadede neler getirebileceğini tahmin etmek güç. Daha yeni başlamışsan 2-3 kere kullanmışsan henüz bırakmamışsan düzenli bir kullanım varsa birkaç yıl geçmemişse vs. zaten negatif etkilerin çoğunu o esnada görmezsin sonrasında görürsün. Hem konu o değil sen önce bir yağ yakıcı bitki ekstresi içerikli bir supplementi sorup sonra neyse gidip büyüme hormonunu arttırabilen kütle ekleme maksatlı mk677 sarmını alayım demişsin o garip geldi bana.

''Akşama yemek yapacağım ama evde sebze yok, markete patates,soğan almaya gideyim'' dedikten sonra ne bileyim sadece mısır gevreği alıp eve dönmen gibi bir durum :)

Son düzenleme:
Trec ürünü bir supplement içerisinde belli bitki ekstratları ile metabolizmayı hızlandırma amacı güdüyor o kadar. Adı biraz yanıltıcı kalabiliyor ama durum bu... 2 aya kanalda incelemesini yapacağım ürün bende var. Onun yerine MK677 tamamen mantıksız. Bir kere MK677 supplement değil bir sarm ve sana nasıl faydalar ve zararlar vereceği meçhul bir ürün ki nereden aldığında önemli ülkemizdeki sarmların %90'ı sahte.

Hocam merakla bekliyoruz. Sorum şu clenburexin mi? Yoksa thermo detenator mu? Ya da ağırlık çalışmasıyla tavsiye edebileceğiniz bir yağ yakıcı var mıdır ?

Hocam merakla bekliyoruz. Sorum şu clenburexin mi? Yoksa thermo detenator mu? Ya da ağırlık çalışmasıyla tavsiye edebileceğiniz bir yağ yakıcı var mıdır ?
Bu kıyası yapabilmem için bu Trec ürününü deneyip kutuyu bitirmem gerek. Videoyu da öyle yapabilirim zaten. Haliyle kutuyu 4-5 gün sonra açacağımı varsayarsam video ve bu sorunun cevabı için en az 1 ay beklememiz gerekecek :) Bunlara alternatif yerli olarak bigjoy, kingsize olabilir.

Bu kıyası yapabilmem için bu trec ürününü deneyip kutuyu bitirmem gerek. Videoyu da öyle yapabilirim zaten. Haliyle kutuyu 4-5 gün sonra açacağımı varsayarsam video ve bu sorunun cevabı için en az 1 ay beklememiz gerekecek :) bunlara alternatif yerli olarak bigjoy, kingsize olabilir.

Bekliyoruz hocam. Ayrıca sizin kanalı eskiden beri takip ediyorum. Mysupplementin gramaj ve ölçek düşürmesiyle alakalı hiç yorum yapmadınız ona şaşırmıştım. :) f/p protein tozu videosu gelmeli

Yeni konular

Geri
Yukarı