Trendyol 600 TL 2 kg protein tozu alınır mı?

tahaokumus

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yurtta kaldığım için protein ihtiyacımı tam karşılayamıyorum o yüzden protein tozu alacağım fakat bütçem kısıtlı High Nutrition Protein Tozu 2280 Gr Ãikolata Aromalı Whey Protein 24 Gram Protein 76 Servis Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bir protein tozu buldum fakat fiyatı çok ucuz olduğu için şüphelendim. Sizce bunu alsam bir sıkıntı çıkar mı? Bundan başka önerebileceğiniz F/P protein tozları var mı? Ve son olarak da günlük 1 ölçek alsam yeter mi? Arkadaşlar böyle bir şeyde buldum massquick Concentrate Whey Protein Tozu Ãikolata 1800gr 60 Servis-sporcu Besini-kas GeliÅimi-protein Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu nasıl? Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz ikisi de çöp Trendyol'a alacağınız ürünü yazıp karşınıza çıkan ilk seçeneği almayın gidin araştırın, Max bütçeniz nedir ikisi de çöp ürünler.

Bunlarda protein olduğundan bile şüpheliyim, bu kadar ucuz olduğuna göre artık hammaddesi nedir Allah bilir :) o yüzden supplement konusunda böyle ucuz ürünlere yönelmeyin. 5 yıldız verenler hayatında kaliteli ürün görmemiş kişiler herhalde bu kadar bilgisiz olunmamalı.

Geri
Yukarı