Protein tozu alınır mı?

Sen öncelikle buradan git bildiğin konularda yorum yap.

Alabilirsin tariflerde güzel oluyor pankek falan yaparsın beslenmen zaten iyiyse her gün içmene gerek yok boşuna kalori almış olursun.

Bildiğim konularda yorum yapıyorum zaten, bazı markalar kanserojen olabiliyor ve benim bir arkadaşım protein tozu yüzünden ameliyat oldu. Ameliyat olmasının sebebi bilinçsiz tüketmesiydi bilinçsiz tüketince zararlı oluyor ve herkes ne kadar tüketmesini gerektiğini bilmiyor. Bu yüzden 17 yaşındaki biri için protein tozu almak iyi olmayabilir.

Son düzenleme:
Bildiğim konularda yorum yapıyorum zaten, bazı markalar kanserojen olabiliyor ve benim bir arkadaşım protein tozu yüzünden ameliyat oldu. Ameliyat olmasının sebebi bilinçsiz tüketmesiydi bilinçsiz tüketince zararlı oluyor ve herkes ne kadar tüketmesini gerektiğini bilmiyor. Bu yüzden 17 yaşındaki biri için protein tozu almak iyi olmayabilir.

Ucuz olsun diye çöp markalar alıp günde önerilenden fazla tüketip suyuda az içerse öyle olur. Bilinsiz kullanmanın yaşı olmaz ve bilinçsiz kullandığı için ameliyat oldu deyip protein tozu kanserojen onu sakın alma demen ilginç.

Günde 10 ölçek protein tozu içeceksen diyecek bir şey yok. Cidden boş atıyorsun, sanki 17 yaşında kullanılmaz 18de kullanılır diye bir kural varmış gibi.

Ucuz olsun diye çöp markalar alıp günde önerilenden fazla tüketip suyuda az içerse öyle olur. Bilinsiz kullanmanın yaşı olmaz ve bilinçsiz kullandığı için ameliyat oldu deyip protein tozu kanserojen onu sakın alma demen ilginç.
bazı markalar kanserojen demeye çalıştım, aceleyle yazdığım için sıralı olmadı

Günde 10 ölçek protein tozu içeceksen diyecek bir şey yok. Cidden boş atıyorsun, sanki 17 yaşında kullanılmaz 18de kullanılır diye bir kural varmış gibi
sen de boş atıyorsun, 10 ölçek içecek demiyorum ki, bilinçsizce fazla alabilir diye diyorum. "17 yaşındaki biri için protein tozu almak iyi olmayabilir"i yanlış yazmışım, 17'de kullanılmaz 18'de kullanılır diye bir kural olduğunu söylemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı