Trendyol A520 siparişi iptal etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alamaz, satamaz. Kampanyalı bir üründen ticari kazanç sağlayamaz. Zaten bütün siteler belirtiyor.
Ee site belirtmişse burda vurgulayarak üstüne gitmeye ne gerek var? Siparişi iptal olmuş zaten. Boş boş sataşıyorsunuz birbirinize. :)

Vallahi kardeşim, ben APU sistemleri 2.2K'dan satarım. Eğer bu anakartlar gelseydi A520 anakartlar ile 2.2K satacaktım. Bana A320 anakart ile aynı fiyata maal oluyor.
B93BF75B-A1DF-4B2D-ADCF-BFBA4D1D81D9.jpeg

Ben DH'deki konularda şuna gülmeden edemiyorum genelde faturası kayıp fakat garanti var mı bilmiyorum tarzı yazıyorlar ya, aslında işte o fatura var indirimde aldığı için faturayı yok ediyor. Ondan sonra Vatan linki koyuyor oraya bak burada bu kadar ben bu kadara satıyorum diyor. Sistemdeki hatayı adamlar direkt gidermiş, zaten konusu açıldığı gün herkes satın almayın iptal olur diye de bas bas bağırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Millet yanlış fiyat olarak yarı fiyatına yakalıyor ürünü. Benim gördüğüm yanlış fiyatlarda 3, 4 katı çıkmış oluyor. Nereden geliyor bu bahtsızlık anlamadım ki?

Millet yanlış fiyat olarak yarı fiyatına yakalıyor ürünü. Benim gördüğüm yanlış fiyatlarda 3, 4 katı çıkmış oluyor. Nereden geliyor bu bahtsızlık anlamadım ki?
Ben de hayatımda ilk defa yakaladım böyle bir şey ama iptal edilecek büyük ihtimal. Edilmezse ne mutlu Türküm diyene :D

Bana da öyle geliyor. İptal edilecek de büyük ihtimal problem yok inşallah bir 20-30 TL indirim verirler :D

Canlarını yediklerim mantıklı indirim kuponu verseler içim yanmaz ama üst sınırı 1000 TL olan 25 TL indirim kuponu nedir yahu?

Canlarını yediklerim mantıklı indirim kuponu verseler içim yanmaz ama üst sınırı 1000 TL olan 25 TL indirim kuponu nedir yahu?

Ne? Vermeyeymiş ya 1000 TL verebilen adama 25 TL çarpmaz :D 50'ye 25 olur 75 25 olur 100'e 25 olur da 1000'e 25 bayağı mantıksız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı