Trendyol A520 siparişi iptal etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayrola ne oldu? Trendyol'a ulaştınız mı bununla alakalı?
Anakart almıştım A520 anakartları 250 TL'den fakat bunlar iptal etmişler.
9 tane alıp başkalarının hakkını yemişti. Konu açtığıma pişman etmişti beni. Şimdi iptal edilince iyi ki iptal edilmiş dedim. Böyleleri almasın, kazanmasın.
Kardeşim. Sen olsan en az 20 tane alırsın. Sanki sütten ak kaşık paşam.

2 tane almış sanırım imzasında A520 yazıyor biri gelip diğeri gelmedi mi? @MisakiTaro
Olabilir. En son ASUS A320M-F vardı sanırım, onu satacağım diyordu.

Edit: Gelmemiş. Sharkoon PSU'da gelmemiş.

250 TL mi olmuştu?

Adam neden suç işlemiş gibi davranıyorsun ki? Parası varsa 50 tane alır kime ne.

Eğer bir ürün çok büyük indirime girmişse satıcı bununla alakalı alış sınırı koyabilir. Ayrıca üründen ticari kazanç elde etme amacınız anlaşılırsa iptal etme hakları saklı tutar. 9 tane anakart almanın başka açıklaması olamaz. Çok iyi olmuş. Darısı diğer ölücülerin başına.

Adam neden suç işlemiş gibi davranıyorsun ki? Parası varsa 50 tane alır kime ne.
Alamaz, satamaz. Kampanyalı bir üründen ticari kazanç sağlayamaz. Zaten bütün siteler belirtiyor.

Eğer bir ürün çok büyük indirime girmişse satıcı bununla alakalı alış sınırı koyabilir. Ayrıca üründen ticari kazanç elde etme amacınız anlaşılırsa iptal etme hakları saklı tutar. 9 tane anakart almanın başka açıklaması olamaz. Çok iyi olmuş. Darısı diğer ölücülerin başına.
Vallahi kardeşim, ben APU sistemleri 2.2K'dan satarım. Eğer bu anakartlar gelseydi A520 anakartlar ile 2.2K satacaktım. Bana A320 anakart ile aynı fiyata maal oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı