Trendyol alenen sahte ürün satıyor

Bu ürünün yorumlarını inceleyebilirsiniz. Satıcısı Trendyol ve yorumlar sahte olduğunu söyleyenlerin yorumlarıyla dolu.

Trendyol gibi aylıj milyonlarca dolar cirosu olan bir firmanın sahte ürün satmasını normal bulan embesiller var, şaka gibi.

Ya tamam orijinal değil mi ayakkabı? İade et olur biter paran geri gelir ya. Bu kadar kasmayın.
Hocam olay o değil, olay müşterilerin daha bilinçli olması ve iade gibi süreçlerle uğraşmadan en doğru ürüne ulaşması. Herşeyde de kasmazsak bilinçsiz tüketiciler ortaya çıkıyor.

Trendyol'daki beğendiğim Adidas ayakkabılar sahtemi şimdi? Ya da modele göremi değişiyor?
Alacaksan direkt kendi veya anlaşmalı sitelerden al, yoksa alma.

Ben de Hepsiburada üzerinden 2-3 sene kadar önce deri CAT bot almıştım, derisi hasarlı olarak gelmişti, karda kışta giyerim diye sorun etmedim, bir baktım su alıyor. 😂
Güven olmaz bu firmalara.

Bu ürünün yorumlarını inceleyebilirsiniz. Satıcısı Trendyol ve yorumlar sahte olduğunu söyleyenlerin yorumlarıyla dolu.

Trendyol gibi aylıj milyonlarca dolar cirosu olan bir firmanın sahte ürün satmasını normal bulan embesiller var, şaka gibi.
Düşük yıldızlı yorumlarda bahsettiğin durumdan yakınmışlar, fotoğraflara bakınca kalitesinin düşük olduğu anlaşılıyor.

Yine en azindan bu sahte olayi sadece tekstilde diyecektim sonra çinden gelen sahte KC3000'ler ve daha neler neler aklıma geldi.

Geri
Yukarı