Trendyol Dolap'tan 2.el PS3 nasıl alınır?

EFE CELİL

Hectopat
Daha fazla  
Önceden buna benzer bir konu açmıştım ama sır merak ettiğimdendi, bu sefer Allah'ın izniyle alacağım. Konu başlığında gibi PS3 almak istiyorum zaten iyi kötü bir bilgi birikimim var konuyu detaylı anlatacağım merak eden olursa diye.
Dolap bölümünden PS3 almak istiyorum bana nasıl alabileceğimi detaylı anlatabilir misiniz? Fazlasında gözüm yok PS4 vs istemiyorum ara sıra oynamak için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence dolap gibi bir yerden değil de Letgo'dan almanızı tavsiye ederim. Hem cihazı canlı görmüş olursunuz çizikleri var mı diye bakarsınız, CD'yi ve USB portunu kontrol edersiniz hem de cihazı almadan önce denemek istediğinizi söyleyip denersiniz.

Hocam bence dolap gibi bir yerden değil de Letgo'dan almanızı tavsiye ederim. Hem cihazı canlı görmüş olursunuz çizikleri var mı diye bakarsınız, CD'yi ve USB portunu kontrol edersiniz hem de cihazı almadan önce denemek istediğinizi söyleyip denersiniz.
Dedim ya 2.el olarak gidip alamıyorum

Hocam sahibinden Param Güvende ile alabilirsin hem konsol sana kargo ile gelecek ve gerekli testleri yaptıktan sonra paranın satıcıya geçmesini onaylayabilirsin.

@393060 yok ya güzel bir ps3 buldum aynı özellikleri trendyolda veriyormuş Trendyol'dan alıcam ama alışverişi detaylı olarak anlatabilecek var mı?

Screenshot_20220627_024827_trendyol.com.jpg
Screenshot_20220627_024833_trendyol.com.jpg
Screenshot_20220627_024839_trendyol.com.jpg

Böyle bir ps3 buldum nası

Yok başka buldum zaten 1TB HDD takacağım GB önemli değil

Hocam sahibinden.com dan alma taraftarıyım Param Güvende ile alırsınız hem deneme şansınız olur. Dolaptan aldığında aldığınızda bozuk çıktı iade bile edebileceğinizi sanmıyorum satıcı ben gönderirken sorun yoktu derse kalır elinizde kanıtlayamazsınız. Almak isterseniz sizin için bir ilan buldum bir 40 TL ekleyip alabilirsiniz zaten 1tb hdd takacakmışsınız o yüzden 120gb olması önemli değildir.

Hocam sahibinden.com dan alma taraftarıyım Param Güvende ile alırsınız hem deneme şansınız olur. Dolaptan aldığında aldığınızda bozuk çıktı iade bile edebileceğinizi sanmıyorum satıcı ben gönderirken sorun yoktu derse kalır elinizde kanıtlayamazsınız. Almak isterseniz sizin için bir ilan buldum bir 40 TL ekleyip alabilirsiniz zaten 1tb hdd takacakmışsınız o yüzden 120gb olması önemli değildir.

Ben orduda yaşıyorum 15 yaşındayım İstanbula gidemem bu yüzden dolaptan almak istiyorum alıcağım yer trendyol dolapla anlaşma yapıp bi 2.el bölümü açılmış oradan alıcam yani Trendyol'dan alıcam o param güvende olayı trendyol 2.el bölümünde de var yani sorun olmaz diye düşünüyorum.
Bende sahibinden ile almak istiyorum ama ailem izin vermiyor bende trendyoldan alıcam

@TunahaNepomniachtchi
Screenshot_20220629_125114.jpg

Ama yinede teşekkür ederim benim için uğraşmışsınız🙂

Son düzenleme:
Ben orduda yaşıyorum 15 yaşındayım İstanbula gidemem bu yüzden dolaptan almak istiyorum alıcağım yer trendyol dolapla anlaşma yapıp bi 2.el bölümü açılmış oradan alıcam yani Trendyol'dan alıcam o param güvende olayı trendyol 2.el bölümünde de var yani sorun olmaz diye düşünüyorum.
Bende sahibinden ile almak istiyorum ama ailem izin vermiyor bende trendyoldan alıcam

@TunahaNepomniachtchi Eki Görüntüle 1435209

Ama yinede teşekkür ederim benim için uğraşmışsınız🙂
Dolapta olduğunu bilmiyordum trendyol mantığı ile çalışıyor sanıyordum bir sorun olmaz inşallah hayırlı olsun şimdiden :)

Geri
Yukarı