Trendyol Express rezaleti

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Geçen hafta tam bugün yazıcım için 2 tane kablo siparişi verdim. Ürünler 5 Nisan günü kargoya verildi ve 5 Nisan akşam saat 20:00'de son hareket bildirisi yapıldı ve o günden tam bugüne kadar hiçbir şekilde kargom hareket etmiyor. Transfer merkezinde bekliyor tam 1 haftadır. Tahmini teslim tarihi önce 7 Nisan yazdı sonra 8 Nisan ardından 9 Nisan yazdı ama hiçbirinde gelmedi. Standart bekleme süresini bekledikten sonra hem müşteri hizmetlerini aradım hem de uygulama üzerinden canlı desteğe yazdım ama hiçbir şekilde sorunum çözülmedi. Hatta müşteri hizmetlerini aradığımda telefon otomatik olarak yüzüme kapatıldı defalarca.

En son perşembe günü uygulama üzerinden canlı desteğe yazdım ve onlar da kargonun neden teslim edilmediğine dair talep açıldı size mail gelecek dendi ama kaç gündür ne mail geliyor ne kargo geliyor. Kargo hala 5 Nisan'daki gibi transfer merkezinde bekliyor hatta hiç gelişme yok yani. Ben bunlara hiçbir yerden ulaşamıyorum hiç kimse sorunumu çözmüyor. Ben nereye hangi kuruma şikayette bulunabilirim?

Screenshot_2022-04-12-17-59-08-103_trendyol.com.jpg
Screenshot_2022-04-12-17-59-15-563_com.android.chrome.jpg

Trendyol Express benim kargoları da transfer merkezinde 2-3 gün beklettikleri oldu ama bu sefer çok uzun sürmüş büyük ihtimalle kargo kayıp oldu.
Az önce canlı desteğe yine yazdım bu konuda talep açılmış ve ürünün size teslimi ya da para iadesine karar verilmiş ama öncelik ürünün size teslimi yazmışlar ama kargo 1 cm bile ilerlememis yine. Ben paramı geri istiyorum yazdım tabi ki hemen talebinizi iletiyorum yazmış. Sanırım kargo kayıp değil mi? Ben nereye şikayet edicem bunları

Hocam transfer merkezine gidin kargoyu sorun büyük ihtimal kargo kayıp oldu.
Az önce canlı desteğe yine yazdım bu konuda talep açılmış ve ürünün size teslimi ya da para iadesine karar verilmiş ama öncelik ürünün size teslimi yazmışlar ama kargo 1 cm bile ilerlememis yine. Ben paramı geri istiyorum yazdım tabii ki hemen talebinizi iletiyorum yazmış. Sanırım kargo kayıp değil mi? Ben nereye şikayet edeceğim bunları.

Savcılığa olabilir ya da tüketici hakem heyetine.
Az önce canlı desteğe yine yazdım bu konuda talep açılmış ve ürünün size teslimi ya da para iadesine karar verilmiş ama öncelik ürünün size teslimi yazmışlar ama kargo 1 cm bile ilerlememis yine. Ben paramı geri istiyorum yazdım tabii ki hemen talebinizi iletiyorum yazmış. Sanırım kargo kayıp değil mi? Ben nereye şikayet edeceğim bunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı