Trendyol iade olmuyor

Nova Ekrem78

Hectopat
Merhaba. 25 Şubat'ta aldığım ürünü 4 Mart'ta iade ettim. Aras Kargo aracılığı ile ancak kargo Trendyol'un sisteminde hala yolda ama Aras Kargo'nun sisteminde teslim alındı gözüküyor satıcı teslim almış ancak herhangi bir aksiyon olmamış bu konuda 5 kere desteğe yazdım hepsi tırt bunu adli sürece taşıma imkanı var mıdır veya şikayet edebileceğimiz bir yer haklı olan benim zaten bu konuda değerlendirmede bile değil. Kaç gün oldu param kaldı orada.

Merhaba. 25 Şubat'ta aldığım ürünü 4 Mart'ta iade ettim. Aras Kargo aracılığı ile ancak kargo Trendyol'un sisteminde hala yolda ama Aras Kargo'nun sisteminde teslim alındı gözüküyor satıcı teslim almış ancak herhangi bir aksiyon olmamış bu konuda 5 kere desteğe yazdım hepsi tırt bunu adli sürece taşıma imkanı var mıdır veya şikayet edebileceğimiz bir yer haklı olan benim zaten bu konuda değerlendirmede bile değil. Kaç gün oldu param kaldı orada.
Direkt Tüketici Hakem Heyetine başvurunuzu yapın ne uğraşın nede arayın,enerjinizi harcayın.
Direkt yasal yollara gidiniz.
Belki daha iadeyi almamış olabilir maks 1 ay bekleyin ondan sonra üstte yazdığım gibi hakkınızı arayın.

Direkt tüketici hakem heyetine başvurunuzu yapın ne uğraşın ne de arayın, enerjinizi harcayın.
Direkt yasal yollara gidiniz.
Belki daha iadeyi almamış olabilir maksimum 1 ay bekleyin ondan sonra üstte yazdığım gibi hakkınızı arayın.

Buradan tazminat gibi bir şey alınabilir mi acaba?

Geri
Yukarı