Trendyol iptal etme hakkımı elimden aldı

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam arkadaşlar. Çok önceden bir hesap açmıştım sallamasyon adres girdiğimi hiç düşünmemiştim. Her neyse ürünü sepete ekleyip kart bilgilerimi girdim. Siparişi verdikten sonra siparişlerime girdim. Adresi görünce hemen iptal et dedim. Adreste bulunmayacağımı seçtim. Site işe şu cevabı verdi: Bu ürünün iptali gerçekleşemez.
Adres ise şu şekilde bağcılar sokak bağcılar mAh. İst sokak. İptalin olmama sebebi satıcının siparişi verir vermez hazırlanıyor bölümüne geçirmesi. Trendyol asistan konuşup olayı anlattım. Bana dedikleri şey sadece adres değişebiliyoruz. Siparişi iptal edemeyiz dediler. Ben ne yapmalıyım şimdi? Siparişin iptal olmasıını istiyorum. Adresi değiştiremem çünkü telefon no benim değil.

Ürünün gönderileceği kargo şubesiyle iletişime geçin
Hocam ürün kargoya verilmediki. Saat 10da siparişi geçtim. Ben daha yeni sipariş vermişim sen ne ara hazırlamaya bölümüne sokuyorsun ? Belki yanlış ürün yanlış adres seçtim. Bu baya iptal etme hakkımı elimden almak demek.

Hocam ürün kargoya verilmedi ki. Saat 10'da siparişi geçtim. Ben daha yeni sipariş vermişim sen ne ara hazırlamaya bölümüne sokuyorsun? Belki yanlış ürün yanlış adres seçtim. Bu baya iptal etme hakkımı elimden almak demek.
Çok basit bir şekilde Trendyol'u memnun etmek için yapılan bir şey. Sipariş geldikten 1 saat içinde etiket basıyorlar. Satıcı değerlerinin yükselmesi için. Destek ile iletişime geçin isterseniz. Bunun bir büyüğü Amazon'da yapılıyor.

Çok basit bir şekilde Trendyol'u memnun etmek için yapılan bir şey. Sipariş geldikten 1 saat içinde etiket basıyorlar. Satıcı değerinin yükselmesi için. Destek ile iletişime geçin isterseniz.

Hocam geçmez miyim? Anlatıyorum olayı yok anlamıyorlar. Siparişi iptal edemeyiz tel no istiyorlar benim değilki. Benim için sıkıntı yok. 30-40 TL onların olsun. Göndersin bakalım kargoyu olmayan bir yere göndersin. Trendyol'dan daha alışveriş yaparsam...

Hocam kart bilgilerinizi girdiğiniz alan satın almanın son evresidir. Fatura kesildiği anda iade işlemi kabul edilmez. İade şartlarında ancak ürünü teslim alıp iade etmeniz gerekmektedir.

Hocam kart bilgilerinizi girdiğiniz alan satın almanın son evresidir. Fatura kesildiği anda iade işlemi kabul edilmez. İade şartlarında ancak ürünü teslim alıp iade etmeniz gerekmektedir.
İptal etme hakkım var siparişi. Adam ozaman niye boşuna iptal et koysun ? Bu her sitede vardır bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı