Trendyol Satıcısından Alınan Kutusu Açılmış Uydu Alıcı İade Edilebilir mi ?

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Trendyol üzerinden satıcı Trendyolun kendisi olduğu Next 2000 Wi-Fi model uydu alıcıyı aldım.

Fakat zaten evimizde olan Next Kanky HD modeli bundan daha iyi gibi geldi bana. Next Kanky Full Hd Uydu Alıcısı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Trendyol Asistan Canlı Destek elektronik ürünlerde kutusu açılan ürünün iade edilemeyeceğini söyledi.

Sizce iade etme hakkım var mı ve eğer anlayan varsa uydu alıcıdan sizce bu ürünü iade edip Kanky HD modeli almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben Trendyol üzerinden satıcı Trendyolun kendisi olduğu Next 2000 Wi-Fi model uydu alıcıyı aldım.

Fakat zaten evimizde olan Next Kanky HD modeli bundan daha iyi gibi geldi bana. Next Kanky Full Hd Uydu Alıcısı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Trendyol Asistan Canlı Destek elektronik ürünlerde kutusu açılan ürünün iade edilemeyeceğini söyledi.

Sizce iade etme hakkım var mı ve eğer anlayan varsa uydu alıcıdan sizce bu ürünü iade edip Kanky HD modeli almalı mıyım?
Dostum keyfi iade kalktı gibi haberler okumuştum. Yürürlüğe girdimi emin değilim.

Aslında 2000 Kanky'den daha iyi olması lazım. 2000 ısınma yönünden çok iyi durumdaydı benim kullandığım zamanlar. Kanky ise kanal atlama hızı olarak iyiydi ama ısınıyordu.

Kutusu açılan ürün iade şartlarını karşılarsa değiştirilir. Ambalaja ve iç ambalaj artı ürünün herhangi bir aksesuarına zarar verilmedi ise iade yapılabilir.

İade edebilirsiniz tabi ki

Açılmış şekilde geldiyse şikayet edebilirsin veya kargo firması açmış olabilir.
Öyle bir durum varsa tüketici hakemliğine başvurulmalıdır.
Yok hocam yanlış anladınız. Açılmış gelmedi ben açtım.

14 gün geçmediyse edebilirsin. Kabul etmezlerse hiç beklemeden tüketici hakem heyetine başvur.
Hocam en iyisi uğraşmayayım çünkü keyfi iadeden kabul etmeyecekler. Hakem heyeti falan uğraşmaya gerek yok. Cihaz iyi aslında ama ne biliyim 2 yıldır kullanıyoruz diye midir bizdeki Kanky modele devam etmem gerekir gibi geldi bir an.

Aslında 2000 Kanky'den daha iyi olması lazım. 2000 ısınma yönünden çok iyi durumdaydı benim kullandığım zamanlar. Kanky ise kanal atlama hızı olarak iyiydi ama ısınıyordu.

Kutusu açılan ürün iade şartlarını karşılarsa değiştirilir. Ambalaja ve iç ambalaj artı ürünün herhangi bir aksesuarına zarar verilmedi ise iade yapılabilir.
Hocam ben yine kanky alacaktımda ona bir de WiFi anten gerekiyor hiç uğraşmayayım dedim. Bu 2000 WiFi modeli aldım. Aslında güzel cihaz galiba bana Kanky modeli aldatmamam gerekir gibi bir his geldi bir an ondan böyle oldu. IP Tv var bundada onu açıp Rus kanallarını görünce fikrim değişti bu cihazdan devam.

Geri
Yukarı