Trendyol Steam cüzdan kodumu yollamıyor

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Arkadaşlar Trendyol Cüzdanıma 30 TL atıp 20 TL'lik Steam cüzdan kodu aldım. Ya arkadaş bu kadar mı uğraştırırlar, 34 saat oldu orta da kod mod yok. Ne SMS var ne e-mail kod var. Bir de teslim edildi diyor.

Trendyol canlı desteğe dün akşam 30 dakika aralıklarla 4 kez ilettim daha hala kodu yollamamışlar. Ayrıca soru soruyorum yanıtlayamıyoruz diyorlar.

"Bu ne hadsizliktir? 33 saat oldu daha kod mod ortada yok bir de şaka gibi teslim edildi deyip işin içinden çıkmaya çalışıyorsunuz alt tarafı kıytırık bir cüzdan kodu yollayacaksınız.
Trendyol'a dün akşam 4 kere dedim boş boş beklettiler yok satıcıya ilettik yok gerekli yere bildirdik. Ya arkadaş alt trarafı kod yollayacaksınız. " Bu şekilde soru sordum yanıtlayamıyoruz diyor. Adamın biri küfür içeren soru soruyor yine cevaplıyorlar.

4.PNG

1.PNG

333.PNG

Trendyol tarafından gelen son mail bu. Diğer kutusunda ne gereksiz kutusunda kod yok. Ne yapmalıyım? 33 saat oldu.

müşteri hizmetlerinden satıcının telefon numarasını alın ben hakaretle falan almıştım sen güzel konuş işler kötüye giderse doğaçlama birşeyler de :) eğer oda olmazsa şikayet et iade etme varsa ordan edebilirsin siparişi tamamladıysan edemezsin :)

Müşteri hizmetlerinden satıcının telefon numarasını alın ben hakaretle falan almıştım sen güzel konuş işler kötüye giderse doğaçlama bir şeyler de :) Eğer o da olmazsa şikayet et iade etme varsa oradan edebilirsin siparişi tamamladıysan edemezsin :)

İade edemiyorum dijital ürün olduğu için, 30 dk arayla taciz ediyorum zaten canlı desteği. Satıcıya soruyorum Trendyol ile görüşün diyor, başka bir hesapla bir tane almıştım 2 saat içinde yolladılar ama aynı saatte başka hesapla satın aldığım zaman yollamadılar. 36 saat oldu hatta geçti bile. Bir de sorumu onaylamıyor ya, adam yazıyor onaylıyor ben adam gibi yazıyorum onaylamıyor. Madem yollamadın ürünü niye teslim edildi yazıyor.

Ne diyorsun b ilader neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? Sizin gibilerin bu forumda olmaması gerek, sabahtan beri yok steam den al, yok niye 10 TL fazla ödüyon sana mı soracam ? Burada anormal bir şey göremiyorum, sıkıntı sizde akli dengeniz yerinde değil umarım tez zamanda geberir gidersiniz.
Öncelikle dil ve üslubunuza dikkat edin, siz kendinizi enayi yerine koyuyorsanız bizim için hiçbir sıkıntı yok, bize zararı dokunmaz😁

Canınızın istediğinden değildir o. Büyük ihtimalle Trendyol'un hediye verdiği para ile kod almaya çalışıyorsunuz. Lütfen yanlış bilgilendirmeyin ki çözelim sorununuzu. Maalesef o hediye para ile E-pin alamıyorsunuz.
Seni tanısam neye yarıyacak ? Sen kimsin ya ? Ne diye hala burada sın ? Sinirlerimi tepeme çıkarma. Daha burada durmuşsun boş mesaj kasıyorsun ? Forumda herkes mafya olmuş.
Üslupünüze dikkat edin. Doğru Türkçe konuşun.

Canınızın istediğinden değildir o. Büyük ihtimalle Trendyol'un hediye verdiği para ile kod almaya çalışıyorsunuz. Lütfen yanlış bilgilendirmeyin ki çözelim sorununuzu. Maalesef o hediye para ile E-pin alamıyorsunuz.

Ya dostum ne hediye parası ya? Trendyol'a kendi isteğimle bakiye yükleterek aldım, verdikleri hediye para umrumda değil. Boş yapıyorsunuz şu an, ben Trendyol cüzdanıma bakiye attırarak aldım ürünü.

Müşteri hizmetlerine sormaya devam edin. Ya da satıcıyla iletişime geçmeyi deneyin. Sanırım bu bedava verilen 20 TL'lik bakiyelerden kaynaklı sorun olabilir. Dijital olarak alınan ürünlere kısıtlama geldi diye biliyorum.

Müşteri hizmetlerine sormaya devam edin. Ya da satıcıyla iletişime geçmeyi deneyin. Sanırım bu bedava verilen 20 TL'lik bakiyelerden kaynaklı sorun olabilir. Dijital ürünlere kısıtlama geldi diye biliyorum.
Ben kendi isteğimle kredi kartından yükledim parayı o şekilde satın aldım, ve sipariş tamamlandı ancak hala kodumu vermiyorlar teslim edildi yazıyor bir de.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı