Trendyol Steam cüzdan kodumu yollamıyor

Fark etmez. 10 lira yükledim diyorsunuz. Hesap kurduğunuzda 20 TL zaten otomatik olarak tanımlanıyor. Sadece 10 liranızı kullanabilirdiniz. Trendyol'a başvurup 10 liranızı talep edin. Yaklaşık olarak dün gece e-pin satışını durdurdular. Sistemde hata olup arada kaynamış olabilirsiniz. Ve lütfen düzgün Türkçe konuşalım.

Fark etmez. 10 lira yükledim diyorsunuz. Hesap kurduğunuzda 20 TL zaten otomatik olarak tanımlanıyor. Sadece 10 liranızı kullanabilirdiniz. Trendyol'a başvurup 10 liranızı talep edin. Yaklaşık olarak dün gece e-pin satışını durdurdular. Sistemde hata olup arada kaynamış olabilirsiniz. Ve lütfen düzgün Türkçe konuşalım.
Hesap kurduğumda yolladığı beleş 20 TL'de değilim. İninal var onla alacaktım steam'den ancak babam ininal a para atmadığı için trendyol'a para yükledi oradan satın aldım. Konuyu baştan sona okuduysan 25 haziran saat 7'de aldığımı anlarsın.

Biz ne yapalım yanlış hatırlamıyorsam aynı konuyu bir kez daha açmıştın ben de aynı cevabımı yeniden vereceğim. İki seçeneğin var ya dava açacaksın ya da bekleyeceksin.
İki kere açtım, durum farklıdır diye ama aynı oldu. Beklemek istemiyorum 1 hafta sürer diyorlar indirimler 9 temmuz da bitiyor zaten.

Dediğim gibi sistemde hata oluşmuş olup arada kaynama olasılığınız var. Lütfen hakaret etmeyelim. Yardımcı olmaya çalışıyorum. Cüzdanıza ekleme geçmişi olarak gözüken 30 TL'yi onlara ek olarak atın.

Trendyol da dolandırmaz değil mi ?😂
Sanıyorlar ki sizi o beleş para ile alıyorsunuz. Eğer yüklediğinize dair kanıt atarsanız seve seve yardımcı olurlar :D.

Geri
Yukarı