Trendyol Steam cüzdan kodumu yollamıyor

Dava mı açtın iki kere? Şuan yoğunluk var şu bedava cüzdan kodları yüzünden aynısını hopi kampanyasında yaşamıştım 3 hafta sonra zor almıştım ama sana daha erken gelir.
Hayır 2 kez aynı konudan açtım demek istedim. 2 Kez dava açsam herhalde trendyol falan kalmaz 😂😂 Steam indirimleri biter o zamana kadar.
Steam'den alsaydınız. Canınız Trendyol'dan almak istediyse sonuçlara katlanmak zorundasınız. Üslubunuza dikkat edin lütfen.
Yine gereksiz mesaj, yine gereksiz insan topluluğundan kare.
Sanıyorlar ki sizi o beleş para ile alıyorsunuz. Eğer yüklediğinize dair kanıt atarsanız seve seve yardımcı olurlar :D.
Evet yüklediğime dair kanıt var, özet kısmından bakiye yükleme geçmişi görünüyor.
Şunu unuttum canlı destek tüm gereksiz insanların toplandığı bir yer müşteri hizmetlerini ara.
Numarası nedir ? Ne zaman arayabilirim ? Çalışma saatleri ?

Bencilik etmeyin. Bu forum sizin değil. Amacı sadece uyarmak.

Uyarmasın, rapor etsin gereğini moderatörler yapar, neyi bu kadar kasıyorlar anlamıyorum.

Trendyol'u birazdan arayacağım, şikayetvar da şikayeti mi de oluşturdum eğer vermezlerse THH başvuru yaparım diye belirteceğim.
Burada herkese hakaret ederek çözüm alamazsınız. Kusura bakmayın eğer yardımcı olmamızı istiyorsan üslubuna dikkat edeceksiniz. Banı yiyecek olan benim diye bir düşüncede yok. Kınıyorum.

Burada herkese hakaret ederek çözüm alamazsınız. Kusura bakmayın eğer yardımcı olmamızı istiyorsan üslubuna dikkat edeceksiniz. Banı yiyecek olan benim diye bir düşüncede yok. Kınıyorum.

Ya sabahtann beri yok Steam'den alsaydın, yok niye 10 TL atıyorsun fazla veriyorsun, yok kendini enayi yerine koyuyon, almışım bir kere olmuş bitmiş şeyi daha ne uzatıyorsunuz ki? Arkadaşım sizene konuya yardımcı olmayacaksanız gidin. Benim bu atarım sabahtan beri boş gereksiz mesaj kasıp üstüne yardım etmeyen arkadaşlara. Eğer böyle yapacaklarsa "Göz ardı et" Seçeneğine tıklasınlar.

Hesap kurunca bedava 20Tl bakiyemi veriyor? Benim gibi beleşçi birinin bundan neden haberi yok ya? Hemen gidip hesap oluşturayım baaari.

Yeni konular

Geri
Yukarı