Trendyol Sürekli Banka Reddi Veriyor

Berk ync

Hectopat
Makaleler
2
Selamlar dün konu açmıştım HyperX Quadcast alacağımla ilgili. Dünden beri kartımda limit olmasına rağmen, hala ürünü satın alırken banka reddi diyor. Canlı desteği aradım onlarda altyapı düzeltmesi nedeniyle ''geçici'' olarak hizmet veremiyorlarmış! Ne yapacağım arkadaşlar yardım edin lütfen.

Hangi banka kartını/kredi kartını kullanıyorsunuz?
Daha önce kartınızdan internet alışverişi yaptınız mı?
Yapmadıysanız kartınızı internet alışverişine açtınız mı?

Paraf kullanıyorum. Daha önce yaptığım tüm alışverişlerimi bu karttan yaptım. Işin kötü yanı müşteri hizmetlerine de ulaşılamıyor.

kartınızın internet alışverişlerinde bir limiti bulunur.Eğer o limiti aşıyorsa alacağınız ürün işlem gerçekleşmez mobil uygulamadan limitinizi öğrenebilir ve arttırabilirsiniz ben de ziraat kartımda yaşamıştım aynı sorunu.

kartınızın internet alışverişlerinde bir limiti bulunur.Eğer o limiti aşıyorsa alacağınız ürün işlem gerçekleşmez mobil uygulamadan limitinizi öğrenebilir ve arttırabilirsiniz ben de ziraat kartımda yaşamıştım aynı sorunu.
Limiti de aşmıyor. Haydaa nedir bu problemin nedeni ya...
Müşteri hizmetlerine telefon çalmıyor bile artık. 850TL'ye Trendyoldan alacağıma 50 TL daha fazla verip N11'den mi alsam mikrofonumu? Adeksstore onun da sahibi. Hyperx Quadcast Profesyonel Mikrofon Hx-mıcqc-bk - n11.com

Son düzenleme:
Acele lazımsa n11den al ama çözerler 2-3 güne
Acele lazım olsa bile zaten Pazartesi günü verilicek her ikiside kargoya. Sadece bugünden siparişimi verip erkenden işimin hallolmasını istiyorum.. YouTuber olunca insan böyle şeylerde çok sinirli olabiliyorum yahu bi işi adam gibi yapamıyorlar...

Acele lazım olsa bile zaten Pazartesi günü verilicek her ikiside kargoya. Sadece bugünden siparişimi verip erkenden işimin hallolmasını istiyorum.. YouTuber olunca insan böyle şeylerde çok sinirli olabiliyorum yahu bi işi adam gibi yapamıyorlar...
N11 de firmaya sorun saat 1 e kadar kargolayabilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı